لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :2 دقيقه

کاین اولین شاسی بلند تاریخ پورشه

تانک پورشه

پورشه کاین در حقیقت تلفیقی تند از مهندسی و عملکرد پورشه‌های اسپرت و راحتی یک خودرو SUV است. پورشه کاین در 5 مدل معمولی S GTS Turbo و Turbo S به بازار عرضه شده است. در مدل معمولی از یک پیشرانه 3 لیتری V6 که قابلیت تولید 300 اسب بخار قدرت را دارد استفاده شده است. در مدل‌های بعدی به ترتیب از پیشرانه‌های تویین توربوی 3.6 لیتری V6 با توانایی تولید 420 اسب بخار قدرت تویین توربوی 3.6 لیتری V6 با توانایی تولید 440 اسب بخار قدرت تویین توربوی 4.8 لیتری V8 با توان تولید 520 اسب بخار و تویین توربوی 4.8 لیتری V8 با توان تولید 570 اسب بخار استفاده شده است.

پورشه در همه این مدل‌ها از یک گیبرکس 8 سرعته اتوماتیک و سیستم تعویض دنده از پشت فرمان استفاده کرده است. نسخه GTS کاین توانسته در پیست Nürburgring زمان 8 دقیقه و 13 ثانیه را به ثبت برساند نسخه GTS دارای 440اسب بخار قدرت است. یکی از خصوصیات پورشه کاین در نسخهGTS وTurbo S داشتن یک کیت اگزوز بسیار خوش صدا است.

از ویژگی‌های ایمنی این خودرو می‌توان به سیستم کنترل تعادل(PSM) چراغ‌های تمام LED و کیسه‌های هوای متعدد اشاره کرد. ازدیگر امکانات و تجهیزات رفاهی این خودرو می‌‌توان به سقف پانوراما صندلی برقی راننده و سرنشین گرمکن صندلی تنظیم ارتفاع تنظیم صدای سیستم اگزوز و.. اشاره کرد.

شرکت پورشه به دارندگان این خودرو استفاده از لاستیک‌های شرکت پیرلی را پیشنهاد داده است لاستیک‌هایی که در بسیاری از خودروهای اسپرت و سوپر اسپرت نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

یکی دیگر از خصوصیات لذت بخش پورشه کاین داشتن سیستم صوتی BOSS و سیستم صوتی سفارشی Brumster است که لذت گوش دادن موسیقی در این خودرو را دوچندان کرده است. پورشه کاین هم خصوصیات رانندگی یک خودرو اسپرت و هیجان انگیز را دارد و هم آماده خدمت برای استفاده روزمره و خانوادگی است. با این حساب شما سوار یک شاسی بلند لوکس و پرقدرت شده‌اید که می‌توانید هم برای رفتن به محل کار هم برای رفتن به مهمانی‌های باشکوه از آن استفاده کنید. خودرویی که بسیاری از افراد خواهان آن هستند.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین