لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

خودروی ولوو XC40 ساخت شرکت ولوو در مسیر شخصی سازی !

خودروی ولوو XC40 توانسته است خود را به عنوان یکی از خودروهای مطرح در کلاس خودروهای SUV سایز کوچک معرفی کند. این خودرو دارای رنگ بندی های مختلفی بوده و گزینه های موجود برای شخصی سازی این خودرو بسیار گسترده است. با این وجود، کمپانی ولوو در نظر دارد تا گزینه های شخصی سازی این خودرو را فراتر از حد موجود ببرد.

از آپشن های جدید در نظر گرفته شده برای این خودرو در بخش چرخ ها می توان به چرخ های با قیمت 1950 یورو که برای مدل های R-Design طراحی شده و همچنین چرخ های مخصوص تیپ Inscription Pro XC40 به قیمت 1400 یورو اشاره کرد.

کمپانی ولوو همچنین یک پکیج جدید برای بدنه ی این خودرو در نظر گرفته که در این پکیج در قسمت های مختلف بدنه از فولاد ضد زنگ استفاده شده است. البته این پکیج برای تنها محدود به تیپ های بالای ولوو XC40 مانند Inscription و یا R-Design نیست بلکه در تمامی تیپ ها می توان از این پکیج استفاده کرد. این پکیج همچنین شامل یک اسپویلر بوده که در قسمت انتهایی سقف خودرو و چسبیده به شیشه ی عقب قرار می گیرد. کمپانی ولوو اعلام کرد که قیمت این پکیج 2.285 یورو بوده و از ماه ژوئن امسال مشتریان می توانند سفارش خود مبنی بر استفاده از این پکیج را اعلام نمایند.

 

منبع : http://bit.ly/2qi2Wvc

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین