لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :2 دقيقه

محصول جدید کمپانی نیسان با نام آلتیما 2018 (Altima) در نمایشگاه خودروی نیویورک 2018

کمپانی نیسان در نظر دارد تا از خودروی نیسان آلتیما (Altima) در نمایشگاه خودروی نیویورک 2018 رونمایی کند. یک ماه پیش در یک تیزر تبلیغاتی که از کمپانی نیسان منتشر شد، به صورت غیر رسمی اعلام شد که به زودی از خودروی نیسان آلتیما، رونمایی به عمل خواهد آمد. البته گفتی است که کمپانی ژاپنی نیسان، علاوه بر اطلاع رسانی های اولیه، به انتشار اطلاعاتی در باب این خودروی جدید یعنی نیسان آلتیما (Altima) پرداخته است.

نسخه ی نشان داده شده در تیزر، اطلاعات زیادی درباره ی طراحی دقیق نیسان آلتیما فاش نمی کند. اما از همین تصاویر مربوط به تیزر منتشر شده می توان متوجه شد که طراحی این خودرو دارای طراحی ای است که کمپانی نیسان در خودروهای نسل آینده خود استفاده خواهد کرد.

گریل استفاده شده در این خودرو از نوع V-Motion و چراغ های اصلی این خودرو سایز کوچکی دارند. اطلاعات زیادی در مورد طراحی دقیق قسمت جلوی خودرو نمی توان استخراج کرد. اما اگر کمی دقیق تر به تصاویر منتشر شده نگاه کرد، می توان به خطوط آیرودینامیک قسمت جلوی این خودرو پی برد. طراحی کناری این خودرو نیز از نوع خودروهای درشت اندام بوده و خطوط به کار رفته در این قسمت سبب می شود تا خودرو، ظاهری خشن داشته باشد. تمامی این اطلاعات بیان شده لزوما در نسخه ی تولیدی موجود نخواهند بود، اما ظاهر کلی نسخه ی تولیدی، شباهت زیادی به تصاویر تیزر منتشر شده توسط کمپانی نیسان خواهد داشت.

با توجه به اینکه طراحی نسخه ی کانسپت از زیبایی خاصی برخوردار است، امیدواریم که نسخه ی تولیدی هر چه بیشتر شبیه به نسخه ی کانسپت باشد. متاسفانه نسخه ی کانسپت نیسان آلتیما (Altima) که در تیزر تصاویر مربوط به آن منتشر شده است، به عنوان تنها منبع ما برای استخراج اطلاعات مربوط به خودروی آلتیما است. هرچند تاکنون اطلاعات دیگری درباره ی پیشرانه های درنظر گرفته شده برای این خودرو از سوی کمپانی نیسان منتشر نشده است. اما انتظار می رود یکی از پیشرانه های درنظر گرفته شده برای این خودرو، از نوع V6 دارای توربوشارژر باشد. این پیشرانه، پیشرانه ای است که کمپانی تویوتا در خودروی تویوتا کمری مورد استفاده قرار داده است. همچنین احتمال آن وجود دارد کمپانی نیسان، یک سیستم قدرت هیبریدی نیز برای این خودرو در نظر بگیرد. در نهایت امیدواریم تا کمپانی نیسان جهت افزایش ایمنی خودرو آلتیما از تکنولوژی ProPilot Assist استفاده کند.

برای مشاهده ی ویدیوی نیسان آلتیما 2019 به این بخش مراجعه کنید.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین