لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :3 دقيقه

بدترین خودروهای معرفی شده در نمایشگاه بین المللی خودروی ژنو 2018

در مطلب گذشته به بررسی برترین خودروهای معرفی شده در نمایشگاه بین المللی خودروی ژنو  2018 پرداختیم. اکنون زمان آن رسیده است تا به معرفی بدترین خودروهای معرفی شده در نمایشگاه خودروی ژنو 2018 از دیدگاه کارشناسان بپردازیم. در این مقاله می خواهیم به خودروهایی بپردازیم که نه تنها در حد و اندازه های خود، بلکه در حد و اندازه ی قابل قبول نیز نتوانستند ظاهر شوند..

 

  1. مرسدس بنز AMG GT 4-Door Coupe :

از جمله سیاست های تولیدی کمپانی مرسدس بنز این است که با ترکیب کردن طراحی های مختلف بدنه ی خودروها، سعی می کند تا خودروی جدیدی با نام ظاهرا جدید تولید کند. شاید از نظر برخی کارشناسان و علاقمندان، این سیاست کمپانی مرسدس، ایرادی نداشته باشد. اما به هر حال با کمی تامل می توان به این موضوع پی برد که این اقدام کمپانی مرسدس را می توان نوعی حیله ی بازاریابی و فروش محصولات خود قلمداد کرد. برای مثال، خودروی جدید مرسدس بنز AMG GT (AMG GT 4-Door Coupe) را در نظر بگیرید، که کمپانی مرسدس بنز در نمایشگاه ژنو 2018 از آن رونمایی کرده است. این خودرو یکی از آخرین خودروهایی است که کمپانی مرسدس، عنوان کوپه (Coupe) را به انتهای نام آن اضافه کرده است. البته این تنها یکی از دلایلی است که موجب بد نامی این خودرو شده است. در یک نگاه دقیق تر به این خودرو متوجه می شویم که این خودرو دقیقا همان خودروی مرسدس بنز CLS بوده که دارای وینگ ثابت و قدرت خروجی 630 اسب بخار است.

 

 

  1. نیسان IMx Kuro :

آخرین بار نسخه ی کانسپت خودروی نیسان IMx را در سال 2017 مشاهده شده بود و اکنون این کمپانی یک نسخه ی جدید از این خودرو را منتشر کرده است. البته واقعا نمی توان گفت نسخه ی جدیدی از این خودرو منتشر شده چرا که تقریبا این نسخه کاملا با نسخه ی منتشر شده قبلی یکسان است. تنها تفاوت بین این دو نسخه مربوط به گریل ها، رنگ بندی بدنه و چرخ های به رنگ سیاه است. به هر حال این اقدام کمپانی نیسان از دید کارشناسان و علاقمندان، چندان جالب به نظر نمی رسد، چراکه از کمپانی های خودروسازی بزرگی چون نیسان انتظار می رود تا در نمایشگاه های بین المللی خودرو مانند ژنو به ارائه ی بهترین محصول خود بپردازند. در مورد این خودرو به نظر می رسد، کمپانی نیسان تلاش چندانی انجام نداده و صرفا با ایجاد تغییرات جزئی وارد نمایشگاه خودروی ژنو 2018 شده است.

 

 

  1. خودروی کانسپت بی ام و (BMW M8 Gran Coupe):

قبل از هرگونه انتقاد از خودروی کانسپت بی ام و M8 گرن کوپه باید بگوییم که خودروی کانسپت بی ام و M8 گرن کوپه از طراحی فوق العاده ای زیبایی برخوردار بوده و خطوط استفاده شده در بدنه ی این خودرو طراحی منحصر به فردی دارد. تنها دلیلی که می توان حضور آن را در نمایشگاه خودروی ژنو دلسرد کننده دانست، این است که انتظار آن می رفت تا کمپانی بی ام و به معرفی یک نسخه ی تولیدی از این خودرو در نمایشگاه بین المللی خودروی ژنو بپردازد، نه این که بار دیگر از یک نسخه ی کانسپت این خودرو رونمایی کند. شاید به نظر برسد که اضافه کردن این خودرو به لیست بدترین معرفی ها چندان عادلانه نباشد اما پیش از این نمایشگاه، نسخه ی کانسپت این خودرو در معرض عموم به نمایش گذاشته شده بود، و نیازی به تکرار آن نیست.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین