لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :2 دقيقه

پژو 508 جدید مدل 2018، وارد بازار خواهد شد

کمپانی پژو، اخیرا خودروی پژو 508 جدید مدل 2018 را معرفی کرد که قرار است جایگزین نسخه ی قدیمی این سدان بزرگ شود. طراحی این خودرو شباهت زیادی به نسخه ی کانسپتی که کمپانی پژو در نمایشگاه ژنو سال گذشته معرفی کرده بود، دارد. نسخه ی کانسپت معرفی شده در آن نمایشگاه به قدری مورد استقبال قرار گرفت که کمپانی پژو توانست یک نسخه ی تولیدی از آن تولید نماید. قسمت جلو و عقب نسخه ی جدید خودروی پژو 508 کاملا شبیه به نسخه ی کانسپت اشاره شده است. البته با این تفاوت که طراحی کلی این خودرو مانند خودروهای کوپه است. درب های پژو 508 جدید، بدون فریم، طراحی و چرخ های آن نیز از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است.

کمپانی پژو، 6 پیشرانه از نوع دیزلی و بنزینی برای این نسخه ی جدید 2018 در نظر گرفته اما تاکنون اطلاعاتی راجع به حجم این پیشرانه ها منتشر نشده است. می توان انتظار داشت که پیشرانه های دیزلی در حجم های 1.6 و 2.0 لیتری و پیشرانه ی بنزینی در حجم 1.6 لیتر باشد. کوچکترین پیشرانه ی موجود، توانایی تولید 128 اسب بخار قدرت و قدرتمند ترین پیشرانه توانایی تولید 222 اسب بخار قدرت را خواهد داشت. احتمال دارد کمپانی پژو، یک پیشرانه ی Plug-In هیبریدی نیز برای این خودرو در نظر بگیرد.

کمپانی پژو اعلام کرده است که پژو 508 جدید 2018 دارای امکانات و تجهیزات ایمنی متعددی خواهد بود که از این بین می توان به سیستم دید در شب اشاره کرد. سیستم دید در شی سبب خواهد شد تا رانندگان در شب و یا شرایطی که دید افقی کاهش می یابد، راحت تر بتوانند عابران پیاده و یا سایر اجسام را تشخیص دهند.

داخل کابین پژو 508 جدید 2018 مجهز به جدید ترین نسل از سیستم i-Cockpit خواهد بود. این سیستم دارای یک صفحه نمایش لمسی 10 اینچی و یک پنل اطلاعاتی 12.3 اینچی خواهد بود. این خودرو در دو حالت Boost و Relax بوده که رانندگان بسته به شرایط می توانند از آن ها استفاده نمایند. حجم صندوق عقب این خودرو، 487 لیتر بوده که این مقدار از صندوق عقب، در مقایسه با خودروی سدان بی ام و سری 3،  از ظرفیت بالاتری برخوردار است.

ژان فیلیپه آینپاراتو، رئیس کمپانی پژو، درباره ی خودروی پژو 508 جدید 2018 اعلام کرد: " ما می خواهیم پژو 508 جدید 2018، تمامی بازارهای فروش خودروهای سدان را تحت تاثیر قرار دهد. ما می دانیم که در این کلاس، چه کمپانی های بزرگی حضور دارند و منظورمان دقیقا رقابت با این کمپانی های بزرگ می باشد!".

جهت آشنایی با جزئیات ویدیویی کامل پژو 508 جدید مدل 2019 به این بخش مراجعه نمایید. 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین