لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

غرفه ی کمپانی مازراتی در نمایشگاه شیکاگو، هر روز کسل کننده تر می شود!

امروزه بازارهای جهانی خودرو قواعد و قوانین مشخصی دارد که این قوانین در گذر زمان و در طی دهه ها تعیین شده است. اما به هر حال برخی از کمپانی های خودروسازی وجود دارند که برخلاف این قوانین و عرف عمل می کنند. برای مثال، برخی از کمپانی ها، معمولا تولید کننده های خودروهای لوکس، سعی می کنند تا خودروهای جدید خود را در یک نمایشگاه خصوصی و یا نمایشگاه هایی که بین نمایشگاه های بزرگ برگزار می شوند، معرفی کنند. دلیل این کار این است که این کمپانی ها نیازی به تبلیغ خودروهای خود در نمایشگاه های بزرگ ندارند.

این رویه را می توان در کمپانی هایی نظیر لامبورگینی، فراری، رولز رویس مشاهده کرد و البته گفتنی است که با توجه به دلیل ارائه شده، ایرادی به کار این کمپانی ها وارد نیست. اما همیشه این اتفاق نمی افتد و بعضا بازار خودرو شاهد اتفاقات عجیب و غریبی بوده که توجیه کردن آن ها سخت و دشوار است.

یکی از این اتفاقات مربوط به تصمیم کمپانی مازراتی مبنی بر نمایش تمامی کلاس های خودروی خود در نمایشگاه شیکاگو است. کمپانی ایتالیایی مازراتی پنج مدل خودرو را در نمایشگاه شیکاگو به نمایش خواهد گذاشت که عبارتند از: مازراتی گیبلی (Ghibli S4 Q4)، مازراتی کوتروپورت (Quattroporte S Q4)، مازراتی کوتروپورت GTS  (Quattroporte GTS)، مازراتی لوانته اس (Levante S) و مازراتی گرن توریزمو ام سی (GranTurismo MC). نمی توان گفت که به نمایش گذاشتن این خودروها از سوی کمپانی مازراتی در این نمایشگاه کار نادرستی است. اما متاسفانه به نظر می رسد کمپانی مازراتی ویژگی جدید و یا خودروی جدیدی برای به نمایش گذاشتن در اختیار نداشته است. پس با این توصیف چه دلیلی می تواند وجود داشته باشد که کمپانی مازراتی با وجود نداشتن یک مدل جدید در یک نمایشگاه کوچک شرکت کند؟ هنوز سوال این جواب مشخص نشده است!

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین