لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

نسل جدید هیوندای سانتافه 2018

کمپانی هیوندا دو اطلاعیه مربوط به نسل جدید خودروی سانتافه را منتشر کرد که در آن اعلام شد، هیوندای سانتافه 2018 به صورت رسمی در ماه فوریه معرفی خواهد شد و کمپانی هیوندا قصد دارد تا در نمایشگاه خودروی ژنو در مارس 2018  از این خودرو رونمایی کند.

خودروساز کره ای ادعا می کند که نسل چهارم خودروی هیوندا سانتافه 2018 از ظاهری جذاب و لوکس برخوردار خواهد بود. اطلاعیه ی اول عنوان می کند که نسل جدید هیوندای سانتافه 2018 شامل گریل از نوع Cascading و سیستم چراغ های اصلی این خودرو به صورت دو بخشی خواهد بود.

اطلاعیه ی دوم مربوط به ویژگی های کلی خودرو بوده که در آن، مواردی راجع به خطوطی که از امتداد چراغ های اصلی تا چراغهای عقب ادامه می یابد، شرح داده شده است.

در اوایل ماه ژانویه، کمپانی هیوندا یک تیزر از هیوندای سانتافه 12018 جدید منتشر کرد که در آن به پکیج جامع از امکانات ایمنی مدرن در این سانتافه ی جدید اشاره شده بود.

کمپانی هیوندا از سال 2001 تاکنون اقدام به تولید خودروی سانتافه نموده و گفتنی است که این خودرو در برخی زمینه های شباهت های زیادی به خودروی کیا سورنتو دارد. بر این اساس می توان انتظار داشت که پیشرانه ی درنظر گرفته شده برای سانتافه ی نسل جدید شباهت هایی به پیشرانه ی 2.2 لیتری CRDi خواهد داشت.

برای مشاهده ی جزئیات کامل ویدیویی  نسل جدید هیوندای سانتافه 2018 به این بخش مراجعه نمایید. 

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین