لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

تولید جدید کمپانی موتورسازی هیرو (Hero)

کمپانی هیرو (Hero) برای سال 2018 برنامه های جالبی در نظر دارد. کمپانی هیرو سال 2018 را با رونمایی از موتور جدید Xtreme 200 S در روز 30 ژانویه آغاز خواهد کرد و در نمایشگاه اتو اکسپو (Auto Expo)، نسخه ی کانسپت موتور Xpulse را معرفی خواهد نمود. بر اساس گزارش ها، کمپانی هیرو در نمایشگاه اتو اکسپو (Auto Expo) یک موتورسیکلت جدید 300 سی سی نیز معرفی خواهد کرد. این موتور جدید بر اساس نسخه ی کانسپت موتور Hero XF3R تولید خواهد شد. بنابر گزارش ها، مشخصات تولیدی موتور 300 سی سی جدید کمپانی هیرو بسیار شبیه به نسخه ی کانسپت XF3R خواهد بود.

نسخه ی کانسپت موتور Hero XF3R در نمایشگاه اتو اکسپو در سال 2016 معرفی شده و  طراحی مناسب برای یک موتور خیابانی را دارد. کمپانی هیرو، اطلاعاتی راجع به پیشرانه ی تک سیلندر 300  سی سی موتور جدیدش منتشر نکرده است. انتظار می رود این پیشرانه مجهز به سیستم خنک کننده ی آبی باشد و توانایی تولید 25 تا 27 اسب بخار قدرت را داشته باشد. همچنین پیشبینی می شود بیشترین گشتاور تولیدی این پیشرانه به 24 نیوتن متر برسد. انتظار می رود این پیشرانه را به یک جعبه دنده ی 6 سرعته کوپل کند که در این صورت، این اولین باری خواهد بود که کمپانی هیرو از جعبه دنده ی 6 سرعته در موتورهای تولیدی خود استفاده می کند.

اگرچه در نسخه ی کانسپ از فورک USD به عنوان سیستم تعلیق قسمت جلو استفاده شده، اما باید منتظر ماند و دید کمپانی هیرو چه تصمیمی در این باره برای نسخه ی تولیدی درنظر خواهد گرفت. سیستم تعلیق قسمت عقب نیز به احتمال زیاد متشکل از یک ضربه گیر خواهد بود. انتظار می رود این کمپانی از سیستم ترمز دیسکی در قسمت جلو و عقب استفاده نماید و به احتمال زیاد سیستم ABS نیز برای این موتور در نظر گرفته خواهد شد.

در صورتی که نسخه ی تولیدی موتور 300 سی سی جدید کمپانی هیرو وارد بازار شود، رقیبانی مانند ماهیندرا موجو (Mahindra Mojo)، کی تی ام دوک 250 (KTM 250 Duke) و باجاج دومینار  (Bajaj Dominar 400) را در کنار خود خواهد دید.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین