لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

معرفی دو خودروی کانسپت جدید فولکس واگن در سال 2018

کمپانی فولکس واگن برای سال 2018 در نظر دارد تا نسخه های کانسپت بیشتری در دسته ی خودروهای I.D. معرفی کند. به همین منظور این کمپانی نام های احتمالی این نسخه ها را نیز انتخاب کرده است. در اواخر سال 2017 کمپانی فولکس واگن دو نام فولکس واگن فریلر (I.D. Freeler) و فولکس واگن کروزر (I.D. Cruiser) را برای نسخه های کانسپت خود در نظر گرفت. نکته ی جالب در مورد این نسخه های کانسپت جدید، اضافه شدن یک کانسپت I.D. SUV جدید بوده که از طراحی به شکل خودروی کوپه فاصله گرفته و بیشتر شبیه به خودروهای کراس اوور خواهد بود.

رئیس بخش طراحی کمپانی فولکس واگن، سال گذشته در مورد نسخه های کانسپت I.D. گفته بود:" قصد داریم تا سال 2020 دو نسخه SUV I.D. تولید کنیم که یکی از این خودروها شباهت بیشتری به خودروهای SUV مرسوم در مقایسه با I.D. Crozz خواهد داشت."

به جز اس یو وی (SUV) و هاچ بک (I.D. Hatchback)، احتمال آن وجود دارد تا کمپانی فولکس واگن، خانواده ی I.D. را با تولید نسخه های صندوق دار گسترش دهد. اگرچه بازار خودروهای سدان در اروپا کمی با مشکل روبرو شده اما در مقیاس جهانی، همچنان یک بازار مهم در صنعت خودروسازی برای فولکس واگن محسوب می شود. برای مثال خودروی ولکس واگن جتا (Jetta) – که اکنون فروش این خودرو در بریتانیا متوقف شده است – در سال 2016 به میزان 968.135 دستگاه فروش رفت که این رقم، فولکس واگن جتا (Jetta)  را در رده ی دوم پرفروش ترین خودروهای کمپانی فولکس واگن پس از خودروی گلف قرار داده است.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین