لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :2 دقيقه

افزایش فروش پورشه در سال 2017

کمپانی پورشه در سال 2017 توانست حدود 246 هزار دستگاه خودرو را به سراسر دنیا صادر کند که این رقم نشان دهنده ی رشد 4 درصدی این کمپانی آلمانی نسبت به سال 2016 است. البته این رشد 4 درصدی را می توان ناشی از فروش خودروی پورشه پانامرا دانست.

کمپانی پورشه در سال 2017 در حدود 28 هزار دستگاه پورشه پانامرا به فروش رسانده که که نشان دهنده ی افزایش 83 درصدی فروش این خودرو نسبت به سال گذشته است. علاوه بر پانامرا، خودروی پورشه باکستر 718 نیز با فروش 25 هزار دستگاه در سال 2017، افزایش 6 درصدی در فروش این خودرو نسبت به سال 2016 را تجربه کرده است. همچنین کمپانی پورشه موفق شد فروش خودروی پورشه کاررا 911 در سال 2016 را به 32 هزار دستگاه را به فروش برساند. البته آمار فروش خودروی پورشه ماکان بسیار بهتر از این خودرو بوده است. پورشه ماکان در سال 2017 توانست تا فروش خود را به مرز 97 هزار دستگاه برساند که امر نشان دهنده ی افزایش 2 درصدی فروش این خودرو نسبت به سال 2016 است. آمار کلی فروش کمپانی پورشه، حاکی از آن است که مشتریان، علاقه ی بیشتری به خریدن خودروهای SUV نشان می دهند.

مسئول اجرایی گروه فروش و بازاریابی کمپانی پورشه، درباره ی فروش این کمپانی اعلام کرد: " مدل های هیبریدی خودروی پورشه پانامرای جدید در سال 2017 مشتریان خوبی را به خود جذب کرد که نشان دهنده ی اعتماد آن ها به استراتژی ما در تولید انواع خودروها است. نسخه ی توربو اس هیبریدی (Turbo S E-Hybrid)، برترین خودروی تولیدی ما در این کلاس بوده که از نظر عملکرد و بازده فوق العاده ظاهر شده است. این خودرو، مرزهای بهترین بودن را در کلاس خود جابجا کرده است. در سال 2018 نیز نسبت به این روند فروش صعودی، امید داریم چرا که بازارهایی با پتانسیل بالا در اروپا، آسیا و آمریکا وجود دارد که می توانیم با عرضه مدل های مختلف، خودروهای خود را به فروش برسانیم."

کشور چین همچنان برترین بازار کمپانی پورشه به حساب می آید. چراکه بیش از 71 هزار دستگاه پورشه در سال 2017 به این کشور وارد شده که نشان دهنده ی افزایش 10 درصدی واردات پورشه نسبت به سال گذشته است. میزان فروش خودروهای پورشه در اروپا و آمریکا نیز در سال 2017 حدود 2 درصد افزایش را تجربه کرده است.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین