لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

عکس های مخفیانه از آزمایش مرسدس بنز AMG GT 2018

اخیرا عکس های جدیدی از خودروی مرسدس بنز AMG GT در زمان تست به صورت مخفیانه منتشر شد. عکس های منتشر شده نشان از آن دارد که نسخه ی تولیدی شباهت بسیار زیادی به نسخه ی کانسپت دارد و در واقع این خودرو بیشتر از آنکه شبیه به یک سدان باشد، یک هاچ بک به نظر می رسد. ارتفاع قسمت عقب این خودرو نسبت به سایر خودروهای هاچ بک کوتاه تر است. به همین خاطر، استفاده از یک صندوق عقب معمولی در این خودرو کارساز نخواهد بود. در نهایت، کمپانی مرسدس در این خودرو از صندوق عقبی استفاده کرده که شیشه ی عقب نیز باز شود.

حذف پنل های قلابی که در عکس های قبلی این خودرو نمایان بود، سبب شده تا نسخه ی تولیدی این خودرو شباهت زیادی به نسخه ی کانسپت معرفی شده در نمایشگاه خودروی جنوا در سال 2017 داشته باشد. برای مثال چراغ های عقب، خطوط آیرودینامیک سقف خودرو و گریل پانامریکانا موجود در نسخه ی تولیدی، شباهت زیادی به نسخه ی کانسپت دارد. اگرچه طراحی دیفیوزر و محل اگزوز در نسخه ی تولیدی متفاوت با نسخه ی کانسپت بوده اما طراحی سپر عقب خودرو همچنان شباهت زیادی به سپر استفاده شده در نسخه ی کانسپت دارد.

اطلاعات مربوط به سیستم قدرت و زمان ورود این خودرو به بازار هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است. نسخه ی کانسپت به سیستم قدرت هیبریدی با قدرت خروجی 805 اسب بخار مجهز  بوده اما از آنجایی که قدرتمند ترین GT کوپه، یعنی GT R توانایی تولید تنها 577 اسب بخار قدرت را دارد، بعید به نظر می رسد تا نسخه ی تولیدی GT چهار در توانایی تولید قدرت ادعا شده در نسخه ی کانسپت را داشته باشد.

کمپانی مرسدس بنز تاکنون زمانی را برای معرفی نسخه ی تولیدی اعلام نکرده است، اما انتظار می رود تا این خودرو در اوایل سال 2018 معرفی شود.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین