لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

نسل پنجم خودروی تویوتا آوالون (Avalon)

با وجود رشد تولید خودروهای کراس اوور و اس یو وی (SUV)، همچنان کمپانی های خودروسازی علاقه مند به تولید خودروهای سدان بوده و کماکان این دست از خودروها، بخش اعظمی از بازار خودرو را به خود اختصاص داده اند. در سال اخیر کمپانی تویوتا دو خودروی ویژه و محبوب را معرفی کرد.

یکی از این خودروها تویوتا کمری جدید 2018 و دیگری لکسوس LS. در نمایشگاه خودروی دیترویت که ماه آینده برگزار خواهد شد، کمپانی تویوتا از معروف ترین و برترین سدان خود یعنی آوا لون (Avalon) مدل جدید رونمایی خواهد کرد.

کمپانی تویوتا تنها یک عکس از این خودرو را منتشر کرد و جز آن، هیچ اطلاعات دیگری درباره ی خودروی سدان آوا لون (Avalon) فاش نکرده است. آوا لون مدل جدید، به عنوان نسل پنجم خودروی Avalon به حساب می آید و قرار است تا جایگزین نسل گذشته ی این خودرو که برای اولین بار در سال 2013 معرفی شد، شود. انتظار می رود تا نسل پنجم این خودرو نیز همانند سایر نسل های قبلی آن در کنتاکی آمریکا تولید شود. نباید منتظر تغییرات عجیب و غریب در نسل جدید این خودرو باشیم. بدین ترتیب انتظار می رود تا آوا لون (Avalon) جدید یک خودروی راحت، جادار و مجهز به پیشرانه ی V6 و یا در صورت وجود پیشرانه ی هیبریدی باشد.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین