لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

حضور عجیب کمپانی نیسان در نمایشگاه لس آنجلس : جنگ ستارگان 2018

کمپانی نیسان قصد دارد تا هفتمین خودروی مشابه با خودروهای موجود در فیلم جنگ ستارگان را با نام نیسان AT-M6 معرفی کند. بنابر اعلام کمپانی نیسان این خودرو از نظر سایز، بزرگترین خودرو در بین هفت خودروی بوده و قرار است تا این خودرو در نمایشگاه لس آنجلس معرفی شود. با اینکه این خودروی چهار چرخ است اما در دنیای جنگ ستارگان، خودروی AT-M6 به عنوان یک "دستگاه مسلح راه رونده" نقش آفرینی می کند.

نمایشگاه لس آنجلس در روزهای آتی بر پا خواهد شد و از طرفی سری جدید فیلم جنگ ستارگان با عنوان (The Last Jedi) نیز به زودی به روی پرده خواهد رفت. در نمایشگاه های قبلی نیز دیده بودیم که کمپانی نیسان خودروهایی با نام و طراحی خودروهای موجود در فیلم جنگ ستارگان رونمایی کرده است. امسال این علاقه ی نیسان به فیلم جنگ ستارگان به اوج خود رسیده است. چرا که قرار است در نمایشگاه لس آنجلس از شش خودرو که در طراحی آنها از فیلم جنگ ستارگان الهام گرفته شده، رونمایی شود.

اولین خودرو از بین این شش خودرو، خودروی نیسان ماکسیما 2018 بوده که طراحان کمپانی نیسان تلاش کرده اند تا آن را شبیه به (Kylo Ren TIE Silencer) طراحی کنند. همچنین یک نسخه ی خاص از خودروی نیسان ماکسیما 2018 نیز با سپر جلوی شبیه به ماسک ترسناک برای نمایش در معرض عموم آماده شده است. کمپانی نیسان سعی کرده تا کاپتان فازما ( شخصیتی در فیلم جنگ ستارگان) را در قالب خودروی نیسان ماکسیما 2018 جلوه دهد. در طراحی خودروی نیسان آلتیما 2018 نیز از جنگنده ی (Special Forces TIE) الهام گرفته شده است.

کمپانی نیسان برای نمایش قهرمانان داستان فیلم از خودروهای کراس اوور استفاده کرده است. خودروی نیسان روگ 2018 برای نمایش (Poe Dameron’s X-Wing) استفاده شده که این خودرو برای شباهت به شخصیت فیلمی آن به بخش BB-8 مجهز است. همچنین خودروی نیسان روگ اسپرت 2018 با دکوراسیون ((A-Wing نیز طراحی شده است.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین