لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

رونمایی از کراس اوور جدید سوبارو: اسنت (Ascent)

تقریبا بعد از گذشت یک سال از نسخه ی کانسپت، بالاخره کمپانی سوبارو از خودروی اسنت (Ascent) رونمایی خواهد کرد. اسنت، خودرویی کراس اوور با سه ردیف صندلی، توجه بسیاری از خبرنگاران را به خود جلب کرده است.کمپانی سوبارو در توییتر خود اعلام کرده که معرفی خودروی اسنت (Ascent) در روز 28 نوامبر در نمایشگاه خودروی لس آنجلس انجام خواهد شد. این اطلاعیه به همراه تصویری از نام اسنت (Ascent) بر روی خودرو که چراغ های عقب آن نیز مشاهده می شود، منتشر شده است.

در حال حاضر اطلاعات کمی از ظاهر این خودرو منتشر شده ولی بر اساس دو نسخه کانسپت Viziv-7 و Ascent انتظار می رود تا نسخه ی تولیدی، شباهت زیادی به این نسخه های کانسپت داشته باشد. در نسخه ی کانسپت سوبارو اسنت (Ascent)، سیستم قدرت احتمالی این خودرو نیز منتشر شده که بر این اساس انتظار می رود تا از پیشرانه ی 2.4 لیتری دارای توربو شارژر در این خودرو استفاده خواهد شد.

البته عکاسان و خبرگزاری ها مختلف، عکس هایی از نسخه ی تست خودروی اسنت (Ascent) را به صورت مخفی گرفته و منتشر کرده اند که در این عکس ها ظاهر خودرو کاملا پوشانده شده است. به هر حال باید تا 28 نوامبر منتظر ماند و دید نسخه ی تولیدی خودروی Ascent به چه میزان به نسخه های کانسپت معرفی شده شباهت دارد.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین