لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

هیوندا اسپرت 2017 در نمایشگاه SEMA

کمپانی هیوندا قصد دارد تا در نمایشگاه سما (SEMA)، که در لاس وگاس آمریکا برگزار خواهد شد، نسخه ی کانسپت توسان اسپرت (Tucson Sport) را که توسط شرکت واکار (Vaccar) طراحی شده، معرفی کند. این خودروی کراس اوور از پکیج کامل آیرودینامیکی برخوردار بوده که با تغییراتی در سیستم قدرت، طراحی کلی، سیستم تعلیق و سیستم سرگرمی همراه است.

این نسخه ی کانسپت را توسان اسپرت می نامند که نام اسپرت در آن به دلیل امکانات جدیدی است که این خودروی جدید هیوندا داراست امکاناتی شامل اضافه شدن توربوشارژر (Boostec)، سیستم ورودی هوا (AEM)، کولر داخلی (Mishimoto G-Line)، اگزوز جدید و سایر امکانات جدید دیگر.

این خودرو همچنین دارای چرخ هایی از جنس آلیاژ آلومینیوم، تایر های جدید و ترمزهای (Vaccar Power Stop) در جلو و (Z23 Evolution) در عقب است. گریل جلوی از نوع M&S، از دیگر ویژگی های ظاهری این خودرو است.

برای هیوندا توسان اسپرت، دو رنگ آبی و نقره ای در نظر گرفته شده است. به عنوان پوشش داخلی این خودرو، از چرم نقرهای – سفید رنگ از نوع کادزکین (Katzkin)، و برای سیستم سرگرمی و اطلاعات از صفحه های نمایش 9 اینچی در پشت صندلی ها و یک صفحه نمایش اصلی 9 اینچی اندرویدی دارای وای فای استفاده شده است.

آرون واکار، مدیر عامل شرکت واکار (Vaccar)، در مورد هیوندا توسان اسپرت می گوید: « نسخه ی کانسپت توسان اسپرت واکار، بدون آنکه لطمه ای به سایر بخش ها، تغییراتی را در جهت بهبود ویژگی های توسان ایجاد کرده است. این خودرو نیز بر اساس پلت فرم توسان طراحی شده و تغییراتی در سیستم قدرت و طراحی ظاهری داشته تا مشتریان مشتاق را به سوی خود جذب کند».

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین