لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

معرفی جدیدترین موتورسیکلت یاماها : بولت Bolt 2018

کمپانی یاماها به همراه معرفی کروزر جدید خود برای سال 2018، به تولید موتور سیکلت بولت (Bolt) با همان استایل کلاسیک بابر (Bobber) ادامه می دهد. این موتور با طراحی خاصی که دارد، برای افرادی که مدت زمان زیادی را بر روی موتور سیکلت می گذرانند، کاملا مناسب است.

نسخه های قبلی بولت (Bolt)، به عنوان یک کروزر قدرتمند مشهور بوند. به همین جهت، انتظار می رود تا کمپانی یاماها تغییرات چندانی را در این راستا برای مدل 2018 این موتورسیکلت ایجاد نکند. موتورسیکلت یاماها بولت (Bolt) با توجه به این که در کلاس موتورهای کروزر قرار می گیرد، با توجه به وزن کم آن، موتوری چابک و چالاک بوده و کنترل آن حتی برای افراد تازه کار نیز راحت خواهد بود. ارتفاع صندلی این موتور از سطح زمین 27.2 اینچ است. کمپانی یاماها این موتور را طوری طراحی کرده که موتورسواران می توانند تغییرات ظاهری زیادی را بر اساس سلیقه ی شخصی در آن ایجاد نمایند. به عبارت دیگر، موتورسیکلت خود را بتوانند شخصی سازی کنند.

طول محور تا محور این موتور 61.8 اینچ است. سیستم تعلیق این موتور شامل یک فورک تلسکوپی 41 میلی متری با قابلیت جابجایی 4.7 اینچ در قسمت جلو و دو ضربه گیر با قابلیت جابجایی 2.8 اینچ در قسمت عقب است. همچنین، سیستم ترمز این موتور متشکل از دیسک های از نوع موجی و به قطر 298 میلی متر در قسمت جلو و عقب است.

موتورسیکلت یاماها بولت (Bolt) مجهز به پیشرانه ی 60 درجه ی V-Twin به حجم 942 سی سی و دارای سیستم خنک کننده ی از نوع بادی است. همچنین سیستم سوخت رسانی این موتورسیکلت از نوع مستقیم و مجهز به جعبه دنده ی 5 سرعته ی دارای دو کلاج است.

قیمت موتور یاماها بولت (Bolt) مدل 2018 از 7.999 دلار شروع می شود. کمپانی یاماها گارانتی یکساله کمپانی را به مشتریان اعطا می کند.

موتورسیکلت هارلی دیویدسون Iron 883 را می توان به عنوان اصلی ترین رقیب موتور یاماها بولت (Bolt) در بازارهای جهانی دانست. قیمت این موتور از 8.999 دلار شروع می شود.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین