لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

ترکیب جدید خودروی پورشه 2018: دو خودرو در یک نسخه

کمپانی پورشه، این بار طی اقدامی، تصمیم به معرفی خودرویی جدید با ترکیب ویژگی های دو خودروی پورشه در یک خودرو را دارد.

 کمپانی پورشه از تجهیزات تکنولوژیکی زیادی در خودروی پورشه پانامرا توربو هیبریدی (Turbo S E-Hybrid) استفاده کرد و تغییرات زیادی را به منظور بهبود عملکرد آن اعمال نموده است. همچنین این کمپانی، تغیییراتی را نیز در جهت افزایش ظرفیت صندوق عقب در خودروی پانامرا اسپرت توریزمو (Sport Turismo) اعمال کرده است. اکنون این کمپانی تصمیم دارد تا طی اقدامی به ترکیب این دو نسخه و تولید نسخه ی جدیدی با نام پورشه پانامرا هیبریدی توربو اسپرت توریزمو (Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turrismo) بپردازد. احتمالا این خودرو لذت بخش ترین وسیله برای حمل وسایل مورد نیاز به خانه خواهد بود.

سیستم قدرت استفاده شده در این خودرو مشابه به نسخه ی چهار در آن است. در این خودرو از پیشرانه ی تویین توربو V8 به همراه یک موتور الکتریکی استفاده شده است. این پیشرانه توانایی تولید 680 اسب بخار قدرت و 626 پوند فوت گشتاور را دارد. با استفاده از این سیستم قدرت، اسپرت توریزمو توانایی آن را دارد که در عرض 3.2 ثانیه از سرعت صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت شتاب بگیرد و حداکثر سرعت 310 کیلومتر بر ساعت را بپیماید. این خودرو شامل امکاناتی نظیر ترمزهای سرامیکی، «سیستم Porsche Dynamic Chassis Control Sport»، سیستم تعلیق بادی مجهز به «Porsche Active Suspension Management»، چرخ های 21 اینچی از نوع 911 Turbo Design و پکیج Sport Chrono است..

ارتفاع سقف در خودروی اسپرت توریزمو، افزایش یافته که این امر موجب افزایش فضای داخل کابین و ایجاد فضای اضافی برای حمل بار در قسمت عقب شده است. در قسمت عقب سقف خودرو، یک باله با قابلیت تنظیم وجود دارد که می تواند تا 50 کیلوگرم نیروی اضافی به سمت پایین ایجاد کند که این امر موجب بهبود بازده آیرودینامیک خودرو می شود.

قیمت فروش این خودرو از 18.9450 دلار آغاز می شود که در قیمت خودرو هزینه های حمل خودرو تا مقصد نیز لحاظ شده است.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین