لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

تولید خودروی الکتریکی با قدرت 600 اسب بخار

کمپانی آلکرافت از خودروی الکتریکی جدید خود با نام آلکرافت Alcraft GT رونمایی کرد. این خودروی الکتریکی، توانایی تولید 600 اسب بخار قدرت را دارد. خودرویی که در تصاویر مشاهده می شود، طراحی اولیه ی این خودرو بوده که با فوم ساخته شده و طبیعی است که در مرحله ی تولید تغییراتی را بنابر شرایط حاکم تجربه کند.

این خودرو ظرفیت دو نفر را دارد و همچنین می توان از فضای عقب برای بار و یا در صورت لزوم نشستن دو سرنشین دیگر استفاده کرد. سیستم قدرت این خودرو می تواند کلا الکتریکی و یا هیبریدی (بنزینی – الکتریکی ) باشد. این خودرو نیز همانند اکثر خودروهای الکتریکی دارای سیستم دیفرانسیل 4 چرخ بوده و گشتاور تولید شده توسط سیستم قدرت را به خوبی به چرخ ها منتقل می کند.

کمپانی آلکرافت (Alcraft) اعلام کرد که توجهات اصلی در تولید این خودرو بیشتر بر روی ارتقای هندلینگ و دینامیک خودرو بوده و در آخر سعی در بهبود عملکرد این خودرو داشته اند. بنابر اطلاعات بدست آمده، این خودرو توانایی تولید 600 اسب بخار قدرت و 840 پوند فوت گشتاور را خواهد داشت.

بدین ترتیب این خودرو می تواند در عرض 3.5 ثانیه از سرعت صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت شتاب بگیرد. بنابر نظر کارشناسان فنی خودرو، آلکرافت GT قادر خواهد بود تا با یک بار شارژ تا مسافت 500 کیلومتر را طی کند.کمپانی های بزرگی در ساخت این خودرو نقش داشته اند که از برجسته ترین آن ها می توان به Morgan Aeromax ، Michelin و Continental اشاره کرد.

مرحله بعدی فرایند تولید این خودرو، تولید اولین نمونه ی واقعی که بی شک دارای مدرن ترین تکنولوژی ها و امکانات خواهد بود.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین