لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

سری جدید موتورسیکلت های هارلی دیویدسون

کمپانی هارلی – دیویدسون در سال 2018 تغییراتی در پی داشته است. این کمپانی موتورسازی، تغییراتی را در سری موتورسیکلت های کروزر Big Twin  ایجاد کرده است. ماحصل این تغییرات این است که، هارلی دیویدسون با استفاده از مدل های Softail وDyna، مدل جدیدی به نام کروزر Softail برای سال 2018 به بازار معرفی خواهد کرد.

 تمامی موتور­های مدل Softail کروزر با شاسی کاملا جدید طراحی شده اند. علاوه بر شاسی، از یک ضربه گیر در زیر صندلی استفاده شده و پیشرانه کاملا جدید نیز از دستاوردهای تغییرات کمپانی هارلی دیویدسون است.

 پیشرانه ی استفاده شده در این موتور از نوع Milwaukee-Eight V-Twin به حجم 1753 سی سی بوده و در برخی مدل های خاص از پیشرانه های با حجم 1868 سی سی استفاده شده است. در تمامی نسخه های مدل کروزر Softail محصول 2018، از یک فریم کاملا جدید استفاده شده که سبب شده تا وزن موتور تا 35 پوند کاهش یابد و این امر موجب بهبود هندلینگ و کیفیت موتورسواری خواهد شد.

همچنین فریم جدید امکان قرار گیری فرمان در زوایای مختلف را فراهم می کند. 12 مدل (با احتساب 4 مدل با پیشرانه ی 1868 سی سی) در سری Softail کروزر 2018 قرار می گیرند که ویژگی های اشاره شده مربوط به موتورسیکلت سری کروزر Softail، کاملا در آن ها بروز پیدا کرده است.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین