لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

رونمایی از جدیدترین خودروی کانورتیبل مرسدس بنز

کمپانی مرسدس بنز قصد دارد تا از یک خودروی کانسپت در ساحل پبل (ساحلی لوکس در کالیفرنیای آمریکا) رونمایی کند. کمپانی مرسدس اخیرا تیزر تبلیغاتی از خودروی جدید خود منتشر کرد که البته تاکنون اطلاعات خاصی راجع به آن ارائه نکرده است. هرچند که با کمی اطلاعاتی جزئی می توان نوع این خودروی جدید مرسدس بنز را حدس زد.

در این تیزر ابتدا، بدنه ی آبی رنگ این خودرو نمایش داده می شود. نمای داخلی خودرو کاملا به رنگ سفید نمایش داده شده و تنها اطلاعات جزئی را می توان از آن استخراج نمود. در داخل کابین علاوه بر رنگ کروم، در بعضی از قطعات از رنگ مسی استفاده شده است. همچنین در نمای داخل کابین، اینگونه به نظر می رسد که تنها دو صندلی برای این خودرو طراحی شده است.

 با این اطلاعات می توان پی برد که این خودرو احتمالا یک کانورتیبل خواهد بود. در زمان انتشار تیزر، کمپانی مرسدس به طور اتفاقی نام این خودرو را از طریق نام ویدیو آشکار کرد و مشخص می شود که این محصول جدید مرسدس بنز بر پایه ی کدام خودرو طراحی شده است.

نام ویدیوی منتشر شده " Maybach Six" است. میباخ 6، نام کوپه ی کانسپت مرسدس میباخ بوده که سال قبل معرفی شد. وجه تشابه اصلی بین خودروی "میباخ" با خودروی نشان داده شده، طول هردو خودرو است که هردو به یک اندازه کشیده به نظر می رسند. بر اساس همین نکته می توان پیش بینی کرد که مرسدس قصد دارد تا نسخه ی کانورتیبل این خودرو را معرفی کند. نسخه ی کانورتیبل میباخ.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین