لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

رونمایی از خودروی آیرودینامیک و الکترونیک نیسان : نیسان لیف Leaf 2018

تنها یک ماه دیگر تا معرفی رسمی خودروی الکتریکی جدید نیسان به نام لیف Leaf باقی مانده است و کمپانی نیسان همچنان اطلاعات جدیدی را راجع به این خودرو منتشر می کند. این هفته، کمپانی نیسان، تیزر جدیدی را منتشر کرده که در آن پروفایل خودرو به نمایش گذاشته شده است.

این تیزر با تصاویری که قبلا از این خودرو منتشر شده بود مطابقت دارد. در این تیزر از رنگ های متضاد در طراحی D-Pillar این خودرو استفاده شده که نمایانگر طراحی شناور سقف خودرو ( همانند خودروی Murano) است. تیزر جدید این خودرو توسط Electrek به نمایش گذاشته شده است که در آن، تمامی سقف تقریبا با رنگ سیاه پوشانده شده است.

در ویدیویی که کمپانی نیسان منتشر کرده است ، آن را "Smoothness" و یا "همواری" نامیده که بی ارتباط با آیرودینامیک موجود در این خودرو نیست. در این ویدیو ابتدا آیرودینامیک خودرو نشان داده شده و بخشی از جزئیات مربوط به آن نیز اعلام می شود.

کمپانی نیسان اعلام کرده که توجه به آیرودینامیک این خودرو جزو اولویت های مهم در طراحی آن بوده و بدین ترتیب علاوه بر این که عملکرد خودرو بهتر می شود، به ساکت تر بودن داخل کابین نیز کمک می کند. نیسان همچنین ادعا کرده است که در طراحی این خودرو از شکل بال های هواپیما الهام گرفته شده است. ارتفاع مدل جدید خودروی Leaf نسبت به مدل قبلی کمتر شده است و دلیل این امر در ارتقا پایداری خودرو در سرعت های بالا است.

بخش دیگر این ویدیو به کیفیت رانندگی با این خودرو می پردازد. در این تیزر اشاره شده است که با مدل جدید خودروی Leaf یک رانندگی نرم و هموار در جاده ها را تجربه خواهید کرد. ما از رانندگی نرم و راحت در جاده ها استقبال می کنیم. البته این نرم بودن نباید به اندازه ای باشد که در سر پیچ ها باعث برهم خوردن تعادل خودرو شود.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین