لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :2 دقيقه

هیوندای الانترا Elantra GT 2018 : متناسب با ذائقه ی اروپایی

بالاخره قیمت فروش خودروی هیوندا الانترا Elantra GT هاچ بک مدل 2018 اعلام شد. قیمت نسخه ی پایه این خودرو با جعبه دنده ی دستی از 20.325 دلار شروع شده و در صورت درخواست جعبه دنده ی اتوماتیک 1000 دلار به قیمت آن افزوده می شود.

با قیمتی که توسط کمپانی هیوندای برای این خودروی هاچ بک 2018 اعلام شد، نسخه ی پایه ی هیوندا الانترا در رقابت با سایر خودروهای هم رده ی خود، یک سر و گردن پیش می افتد. خودروی Elantra GT را می توان با قیمت چند صد دلار ارزان تر از خودروهای هوندا Civic هاچ بک و فورد Focus هاچ بک، و همچنین چند هزار دلار ارزان تر از خودروی شورولت Cruze هاچ بک خریداری کرد.

 هیوندای الانترا Elantra GT با جعبه دنده ی دستی حتی در تیپ پایه هم امکانات و تجهیزات فراوانی در اختیار دارد. این خودرو دارای چرخ های آلیاژ آلومینیومی 17 اینچی، آینه های بغل دارای گرمکن، دوربین عقب و سیستم سرگرمی 8 اینچ لمسی است. پیشرانه ی استفاده شده در این خودرو از نوع 2.0 لیتری 4 سیلندر بوده که توانایی تولید 161 اسب بخار قدرت را دارد. این پیشرانه می تواند به یک جعبه دنده ی 6 سرعته ی دستی و یا اتوماتیک کوپل شود.

 

قیمت تیپ اسپرت Elantra GT مدل 2018 با جعبه دنده ی دستی از 23.250 دلار آغاز می شود و در صورت استفاده از جعبه دنده ی 7 سرعته ی اتوماتیک، 900 دلار به قیمت آن افزوده می شود. این خودرو مجهز به پیشرانه ی 1.6 لیتری 4 سیلندر بوده که توانایی تولید 201 اسب بخار قدرت و 195 پوند فوت گشتاور را دارد. یکی از مزیت های اساسی این خودرو نسبت به تیپ پایه، استفاده از سیستم تعلیق دارای شاخه های چند گانه برای بهبود هندلینگ است. همچنین سیستم ترمز این خودرو نیز به دلیل استفاده از دیسک های بزرگتر، بهتر از تیپ پایه عمل می کند. در داخل کابین تیپ اسپرت از امکاناتی نظیر روکش چرم برای صندلی، صندلی های دارای  گرمکن، سیستم اتوماتیک کنترل آب و هوای داخل کابین و سیستم تشخیص نقاط کور اشاره کرد.

امکانات و تجهیزات رفاهی  و ایمنی فراوانی به عنوان آپشن اضافی برای این خودرو در نظر گرفته شده که اکثر آن ها را در تیپ اسپرت می توان یافت. این امکانات شامل سیستم کمکی تعویض لاین، سانروف پانورامیک، سیستم صوتی دارای هفت اسپیکر، سیستم ترمز اتوماتیک و سیستم کروز کنترل هوشمند هستند.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین