لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

مازراتی گرن توریزمو (Maserati GranTurismo) مدل 2018 تولید خواهد شد؟

خودروی مازراتی مدل گرن توریزمو (Maserati GranTurismo) برای اولین بار در سال 2007 به عنوان جایگزین مدل کوپه معرفی شد. مازراتی در ایران با نمایندگی انحصاری گروه آرتا تک ( Arta Tech) وارد و عرضه شد. 

مازراتی گرن توریزمو توسط مهندس و طراح ایتالیایی، پینیفارینا (Pininfarina) طراحی و با پیشرانه ی V8 روانه بازار شد. موتور 4.2 لیتری V8 به عنوان نسخه پایه و موتور 4.7 لیتری V8 به عنوان نسخه ی تقویت شده ی آن در سه مدل S، MC Stradale و Sporst تولید شد. در حالی که همه فکر می کردند که کمپانی مازراتی در سال 2018، خودرویی را جایگزین آن خواهد کرد اما پیش بینی ها درست به نتیجه ننشست و در نهایت، این کمپانی، نسخه ی 2018 این خودرو را با انجام برخی از به روزسانی ها تولید و به بازار معرفی کرد.

در واقع، مدل جدید مازراتی گرن توریزمو را می توان فیس لیفت مدل پیشین دانست. البته این خودرو تغییراتی نظیر بازنگری و به روزرسانی آیرودینامیک و استفاده از تکنولوژی جدید، فضای داخلی اسپرت تر و برخی جزئیات دیگری را تجربه کرده است. همچنین در این خودرو از موتور 4.2 لیتری V8 مدل MC Stradale استفاده شده است. گرن توریزمو سال 2018، تنها با دو مدل Sport و MC تولید خواهد شد.

سایر جزئیات این خودرو تغییرات خاصی در بر نداشته است که در ادامه به صورت جزئی تر به مشخصات این مازراتی محصول 2018  و قیمت آن خواهیم پرداخت:

سال 2018
مدل  گرن توریزمو GranTurismo
موتور V8
قدرت 454 اسب بخار
سیستم انتقال 6 سرعته اتوماتیک ZF
گشتاور 384 نیوتون متر
پیشرانه 4.7 لیتری
0 تا 60 4.6 ثانیه
سرعت 300 کیلومتر بر ساعت
مدل کوپه
قیمت 152 هزار دلار
رقبا
  • خودروی استون مارتین Vantage
  • فراری کالیفرنیا T

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین