لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

با بی ام و 2017، دیگر جاده ها مثل قبل نخواهند بود

 کمپانی بی ام و در توییتر خود اعلام کرده است که امسال قصد دارد تا در ساحل پبل (ساحلی واقع در کالیفرنیا) از خودروی جدیدش رونمایی کند. این خودرو در تاریخ 17 آگوست 2017 معرفی خواهد شد. بنابر اعلام کمپانی بی ام و " با این خودرو، دیگر جاده ها مثل قبل نخواهند بود." بی ام و، معمولا یکی از خودروهای کانسپت خود را در Pebble Beach معرفی می کند.  سال گذشته نیز در همین منطقه از خودروی Turbomeister 2002 Hommage رونمایی کرد. اما جمله ی کمپانی بی ام و مبنی بر اینکه، این خودرو شرایط جاده را برای شما عوض خواهد کرد، ما را به این فکر وا می دارد که این خودرو احتمالا یک خودروی تولیدی خواهد بود.

تنها اطلاعاتی که از این خودرو در دست داریم، مربوط به تیزری است که در توییتر بی ام و منتشر شد. با توجه به مشخصاتی که در این تیزر به نمایش گذاشته شده، احتمالا این خودرو یک Speedster با دو صندلی باشد. دماغه ی طولانی این خودرو، نشان از آن دارد که پیشرانه در قسمت جلوی خودرو قرار خواهد گرفت. البته با توجه به طول زیاد این خودرو میزان فشرده بودن خودرو به تناسب طول آن نخواهد بود.

ابعاد نشان داده شده در تیزر، منطبق بر نسخه ی Speedster سری 8 جدید بی ام و است. کمپانی بی ام و همچنین در آینده ی نزدیک کوپه ی دو در جدید خود را تولید خواهد کرد و نسخه ی کوپه ی کانسپت بر این امر دلالت دارد. اگر این نسخه ی به مرحله ی تولید برسد احتمالا نسخه ی کانورتیبل سری 8 همانند نسخه ی کانورتیبل سری 6، دارای صندلی های ردیف عقب خواهد بود. به هر حال منتظر خواهیم بود تا اطلاعات کامل در مورد این خودرو در هفته های آتی منتشر شود.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین