لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

بنتلی 2017 Continental GT نسخه Galene : الهه دریاهای آرام

این بار نوبت به کمپانی بنتلی می رسد که از خودروی 2017 کانورتیبل Continental GT ( خودروهایی که دارای سقف جمع شونده هستند) با نام Galene رونمایی کند. Galene، نام الهه یونانی است که آن را خدای دریاهای آرام می دانستند. شاید بی سر و صدا بودن این خودرو، همراه با رنگ سفید یخچالی (Glacier White) استفاده شده در آن، یکی از دلایل برگزیدن این نام باشد. در مقابل رنگ سفید، یک خط زیبای آبی رنگ در پایین بدنه این خودرو نیز نقش بسته که جلوه ی خاصی به آن بخشیده است.

این خودرو دارای لاستیک های 21 اینچی با ظاهر پره ای و اسپرت است. برای دوخت چرم داخل Continental GT نسخه Galene از رنگ های مختلفی استفاده شده است. صندلی ها به صورت دو تکه از رنگ های سفید و خاکستری مایل به قهوه ای (taupe) و همچنین از رنگ کاراملی برای طراحی داشبورد استفاده شده است. از جمله موارد خاصی که به زیبایی این خودرو افزوده، طراحی یک سوپر کشتی خاص بر روی داشبورد بوده، که این طراحی و نقاشی توسط جام ویلاردل (Jaume Vilardell )، نقاش و طراح اسپانیایی، انجام شده است.

خودروی جدید بنتلی، با الهام از کمپانی آئودی، از یک جفت موتور توربو 4.0 لیتری با پیشرانه V-8 استفاده کرده که قابلیت تولید قدرتی برابر با 500 اسب بخار را دارد. این خودرو به صورت کاملا محدودی تولید و تنها 30 نسخه از آن به بازار عرضه خواهد شد.  

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین