لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :3 دقيقه

خرید و فروش موتورسیکلت آپاچی با طیف قیمت 8 الی 18 میلیون

در این مطلب به بررسی این خواهیم پرداخت که با بودجه‌ای بین ۸ تا ۱۸ میلیون تومان می‌توان چه مدل موتورسیکلت آپاچی خریداری کرد.

به طور کلی موتورسیکلت های آپاچی موجود در داخل کشور شامل چهار دسته موتورهای آپاچی 150، 160، آپاچی 180 و آپاچی 200 است که برای مشاهده جزئیات هر کدام و مقایسه مدل های آپاچی با یکدیگر، می‌توانید به سایت رکاب مراجعه نمایید.

 

موتور آپاچی

موتور آپاچی

 

در زیر ویدیوی معرفی و تبلیغاتی موتورسیکلت آپاچی TVS RR 310 را آورده ایم. پیشنهاد می کنیم این ویدیوی جذاب را از دست ندهید:

 

 

قیمت صفر آپاچی 150، 160، 180 و آپاچی 200 

در جدول زیر می توانید قیمت صفر و به روز آپاچی در مدل های مختلف را مشاهده کنید.

 

مدل

قیمت

آپاچی 150 RTR

+ ۹ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان

آپاچی 160 RTR

+ ۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

آپاچی 180 RTR

+ ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

آپاچی 200 RTR

+ ۱۸ میلیون تومان

 

موتور آپاچی

 

موتور سیکلت آپاچی دست دوم با طیف مبلغ ۸ تا ۱۸ میلیون تومان

 

در بازار خرید و فروش موتورسیکلت آپاچی، مدل سال های 1389، 1390، 1391 و 1392 از جمله مدل‌های موجود در بازار ایران هستند که با مبلغ حدودا ۸ تا ۱۸ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند. این تفاوت قیمت را می توان به دلیل موارد زیر دانست:

۱. مدل سال موتور مثلا موتور آپاچی مدل 89 نسبت به 91 ارزان تر است.

۲. کارکرد موتور سیکلت مثلا برخی موتورها دارای کارکرد 35 هزار کیلومتر و برخی دیگر 70 هزار کیلومتر هستند که این تفاوت در کارکرد، در قیمت آن ها نیز موثر است.

۳. جزئیاتی مانند بیمه شخص ثالث، تخفیف بیمه و لوازم جانبی مواردی از این دست نیز سبب افزایش یا کاهش قیمت موتور سیکلت می شود. مثلا یک موتور سیکلتی که 1 سال بیمه شخص ثالث دارد، در مقایسه با موتور سیکلتی که 1 یا 3 ماه بیمه دارد، از قیمت بیشتری برخوردار است.

 

موتور آپاچی

 

مشاهده مشخصات مدل‌های مختلف موتور آپاچی همراه با قیمت، کارکرد و جزئیات هر کدام از آن‌ها می تواند به شما در جهت خرید و فروش آپاچی کمک شایانی نماید. برای مشاهده مشخصات فنی موتور آپاچی در مدل‌های مختلف، سری به قسمت مشخصات فنی موتورسیکلت سایت رکاب بزنید.

 

موتور آپاچی

موتور آپاچی

 

 

تی‌وی‌اس آپاچی یک برند مطرح موتورسیکلت است که مالکیت آن به عهده شرکت تی وی اس موتورز است. این شرکت در سال ۲۰۰۸ اعلام کرده بود که بیش از ۲.۵ میلیون موتورسیکلت فروخته است. این شرکت کار خود را با همکاری با شرکت سوزوکی و عرضه موتورهای آن شرکت در هندوستان آغاز کرد. اصلی‌ترین رقبای این شرکت، موتورسیکلت‌‌های باجاج هستند. نمایندگی آپاچی در ایران بر عهده گروه صنعتی نیرو موتور است. این شرکت در حال حاضر پنج محصول تولید می‌کند: آپاچی ۱۶۰، آپاچی ۱۸۰، آپاچی ۲۰۰، آپاچی ۳۱۰ و همینطور آپاچی ۱۶۰ 4V. در حاضر تنها چهار مدل اصلی این شرکت یعنی آپاچی ۱۵۰، آپاچی ۱۶۰، آپاچی ۱۸۰ و آپاچی ۲۰۰ در ایران به فروش می‌رسند.

این شرکت اولین سازنده موتورسیکلت در هندوستان بود که از ترمزهای دیسکی استفاده می‌کرد که عملکرد بهتری دارند.  موتورسیکلت آپاچی ۱۸۰ اولین مدل این شرکت بود که از ترمز ABS استفاده می‌کرد.

 

موتور آپاچی

 

در نقد و بررسی‌های مختلف این موتورسیکلت‌ها متوجه می‌شویم که این موتورها به خصوص در قسمت هندلینگ و هدایت‌پذیری عملکرد خیلی خوبی دارند. آپاچی توانسته بود در سال ۲۰۰۸ از نشریه معتبر هندی بیزینس استاندارد، لقب بهترین موتورسیکلت سال ۲۰۰۸ را کسب کند.

 

پیشنهاد می شود قبل از خروج حتما مقالات مرتبط زیر را هم مطالعه کنید

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین