لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :2 دقيقه

شش دلیل برای خرید آخرین نسخه لندروور

1- این خودرو واقعا کمیاب است
کمپانی لندروور تنها 400 دستگاه از نسخه ی Heritage خودروی Defender را تولید کرده که همه به رنگ سبز، چرخ های استیل، چرم بادامی رنگ و به همراه با نشان "HUE166" هستند. نسخه ی Heritage یکی از سه نسخه ی خاص تولید شده در کمپانی لندروور است و مطمئنا که در بین این نسخه ها، Heritage قابلیت بهتری از سایر نسخه ها دارد. کمپانی لندروور در کنار چهارصد دستگاه Heritage، ششصد دستگاه از نسخه ی Adventure و هشتاد دستگاه از نسخه ی Autobiography را تولید کرده است.

2- این خودرو دیگر تولید نمی شود و نمی توانید نسخه ی جدیدی از آن را خریداری کنید

از این پس، کمپانی لندروور خودروهای سری Defender را تولید نخواهد کرد. بنابراین قادر به خرید نسخه دیگری از این خودرو نخواهید بود. نسخه های Heritage ، Adventure و Autobiography آخرین نسخه های خاص تولید شده از سری Defender هستند که به تولید 70 ساله ی این سری پایان دادند. در ماه ژانویه سال 2016، آخرین نسخه ی تولیدی این سری در حضور جمعیت زیادی از مردم، بیرون آمد. بسیاری از افراد به هنگام مشاهده آخرین نسخه ی آن، نتوانستند جلوی بغض خود را بگیرند!

3- این نسخه ی بخصوص که قرار است در حراجی به فروش برود در حد نو است

این نسخه ی خاص در مجموع 2.620 هزار مایل کارکرد داشته و در حد یک نسخه ی کاملا جدید است. اما به هر حال قبل از ورود به حراجی، در یکی از نمایندگی های لندروور در باترسی (منطقه ای در جنوب غرب لندن) مورد سرویس و تعمیر قرار گرفته است. مطمئن باشید این آخرین شانس شما برای خرید یک لندروور نسخه ی Heritage در حد نو است.

4- شاید نسخه ی جدید تولیدی کیفیت این خودرو را نداشته باشد

این احتمال وجود دارد که نسخه ی جدید Defender، کیفیت نسخه های خاص قبلی را نداشته باشد. تنها می توان از کمپانی لندروور درخواست کرد تا یک نسخه ی مناسب با اسم سری Defender را در قرن 21 به جهان معرفی کند.

5- این خودرو، ارزش خود را از دست نخواهد داد

این نسخه ی خاص، قرار است تا در حراجی خودروهای کلاسیک SilverStone در ماه جولای 2017  به فروش برسد و قیمتی در حدود 38 هزار تا 45 هزار یورو دارد. قیمت مدل های جدید نسخه های Heritage ، Adventure و Autobiography در زمان تولیدشان به ترتیب برابر با 27.800 هزار یورو ، 43.495 هزار یورو و 61.845 هزار یورو بود. به هر حال این خودروها ارزش واقعی خود را حفظ می کنند و احتمالا در سال های آینده شاهد افزایش قیمت فروش آن ها در حراجی ها خواهیم بود.

6- "مستر بین" نیز طرفدار پر و پا قرص این خودرو است

این نسخه ی خاص از Heritage، زمانی در اختیار " آقای روان اتکینسون" مشهور به آقای بین ( Mr.Bean )، بوده و به همین دلیل اگر قیمت این خودرو حتی بالاتر از 45 هزار یورو در این حراجی اعلام می شد، جای تعجب نداشت.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین