لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

رونمایی از نسخه نمایشگاهی تویوتا TJ Cruiser

کمپانی تویوتا از تولید خودرویی با نسخه ی کانسپت Toyota FT-4X خبر داد. البته گفتنی است که نام این خودرو FT-4X نخواهد بود. تویوتا قصد دارد تا از نام TJ Cruiser برای این خودرو استفاده کند. دلیل نامگذاری را می توان در شباهت های این خودرو با خودروی FJ Cruiser جست.

در گذشته، کمپانی تویوتا، خودروی FJ Cruiser را برای احیای خاطرات خودروی مشهور FJ Land Cruiser تولید کرد. FJ Land Cruiser، چه در گذشته و چه زمان حال، به عنوان یکی از خودروهای افسانه ای آفرود به شمار می رود، چراکه توانایی بی نظیری در این زمینه دارد. حتی خودروی FJ Cruiser نیز از ویژگی های یک آفرود خوب بهره مند است، هرچند که نباید چنین انتظاری را از خودروی TJ Cruiser داشت. همانطور که گفته شد، این خودرو بر پایه ی کانسپت FX-4X طراحی و تولید خواهد شد و به همین جهت احتمالا در کلاس خودروهای کراس اوور کوچک قرار خواهد گرفت.

تاکنون، زمان ورود این خودرو به بازار به صورت رسمی اعلام نشده اما از آنجایی که این خودرو بر پایه ی پلت فرم TNGA C- تویوتا ساخته خواهد شد ( این پلت فرم برای تولید سری C-HR تویوتا نیز به کار می رود) انتظار می رود تا پروژه ی تولید این خودرو پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین