لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :2 دقيقه

سوبارو BRZ خاص تر از همیشه

کمپانی سوبارو به عنوان یک شرکت خودروسازی ژاپنی است که سابقه ی آن به سال 1953 برمی­ گردد. خودروهای این کمپانی به عنوان خودروهای سوپر اسپرت با سرعت بالا شناخته نمی شود و این حقیقت را می توان با یک نگاه ساده به نسخه ی مخصوص Series.Yellow سری BRZ متوجه شد.

بدنه این خودرو با رنگ زرد Charlesite پوشیده شده است. حتی در داخل کابین، رنگ دوخت های صندلی ها، لوگوی BRZ که بر روی صندلی ها دوخته شده و جا دستی درها ، نیز با رنگ زرد کار شده است. در این مدل، تنها اسپویلر آن است که به رنگ مشکی طراحی شده است. البته تنها استفاده از رنگ زرد این خودرو را خاص نمی کند، بلکه کالیپرهای قرمز رنگ سیستم ترمز، نشان از بهبود سیستم ترمز Brembo این خودرو دارد که به صورت پایه به عنوان بخشی از Performance Package در Series.Yellow به کار رفته است. استفاده از دمپرهای بهتر در سیستم تعلیق Sachs به خاص بودن این خودرو افزوده است. کمپانی سوبارو قصد دارد تنها تعداد محدود 500 دستگاه از این سری را در آمریکا تولید کند.

این اولین باری نیست که کمپانی سوبارو که از یک نسخه ی رنگی خاص از سری BRZ رونمایی می کند. این کمپانی در سال 2015 نسخه ی Series.Blue و در سال 2016 نسخه ی Series.HyperBlue را به بازار معرفی کرده است. در سال 2017 هم می بینیم که این کمپانی با معرفی نسخه ی Series.Yellow به تولید خودروهای رنگی خاص ادامه داده است. قیمت تمام شده ی این خودرو 30.515 هزار دلار تعیین شده (855 دلار بیشتر از قیمت نسخه ی 2017 BRZ Limited ) و که البته تصمیم مشتریان را برای انتخاب چنین خودرویی با چنین رنگی، دشوار می سازد. اگر دوست دارید یک کوپه ی دو در با رنگ زرد داشته باشید، این خودرو می تواند آرزوی شما را برآورده کند. در نهایت باید گفت که خرید این خودرو بستگی به علاقه ی مشتریان دارد. البته اگر بخواهید خودرویی که از نظر تعداد نیز محدود باشد را در اختیار داشته باشید، دوباره باید به سراغ این خودرو آمد.

تنها تفاوت این خودرو با نسخه ی معمولی BRZ در رنگ خاص آن است. البته پکیج Permormance که در نسخه ی معمولی به صورت اختیاری وجود دارد در نسخه ی Series.Yellow به صورت پایه بر روی خودرو نصب می شود.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین