لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :2 دقيقه

کمپانی دوکاتی در مسیر شخصی سازی موتورسیکلت Scrambler Maverick

به دلیل استقبال گسترده از سری موتورسیکلت Scrambler کمپانی دوکاتی، آقای " گریم" ، هنرمند عرصه خالکوبی، را  به عنوان اولین فرد مفتخر در زمینه شخصی سازی موتورسیکلت Maverick اعلام کرده است. از آنجایی که خالکوبی یک امر کاملا شخصی با اثرات طولانی مدت است، انتخاب این نسخه کاملا با نظر مشتری است. البته ناگفته نماند که موتورسیکلت Scrambler به دلیل طراحی خاصی که برخوردار است، کاملا جهت شخصی سازی آماده است و این نکته چیزی است که روسای دوکاتی می توانند آن را جشن بگیرند.

مدیر اجرایی این کمپانی در شمال آمریکا درباره ی این اتفاق می گوید : " ما پروژه ی شخصی سازی موتور Scrambler Maverick را برای افرادی که دوستدار نوآوری و شخصی سازی هستند، ایجاد کردیم. آقای گریم (GRIME) همواره راه خودش را در عرصه خالکوبی و طراحی، پیموده است و به همین دلیل یکی از مشهور ترین هنرمند های خالکوبی با استیل خاص و با خلاقیت شگفت انگیز است و امید است تا این ویژگی ها و نوآوری ها را بر روی موتورسیکلت Scrambler دوکاتی نیز پیاده کند. "

طبق برنامه قرار است تا در هر سال دو کاندیدا برای پیشبرد پروژه ی Maverick انتخاب شوند و هر دو سازنده موظفند تا نسخه ی مورد نظر از موتورسیکلت Scrambler را با استفاده از قطعات دوکاتی و با بودجه ی معقول را شکل دهند. دوکاتی معتقد است که افرادی مانند آقای گریم (GRIME) روش های جدید را برای طراحی ظاهر موتور به کار خواهند گرفت که اتفاقا در این مورد خیلی هم با استقبال مواجه می شود.

گریم با همکاری فروشگاه موتورسیکلت مارین بر روی این پروژه همکاری کرده اند. این تیم از رنگ آبی بر روی بدنه ای که شباهت زیادی به موتور های کراس دهه ی 80 دارد ، استفاده کرده اند. البته نتیجه ی نهایی این کار، شباهت هایی به موتورسیکلت Desert Sled کمپانی دوکاتی دارد، با این تفاوت که برای استفاده در خیابان ها طراحی شده است.Scrambler Maverick برای اولین بار در نمایشگاه موتور های دست ساز در Austin معرفی و سایر نسخه های این موتور نیز قرار است در تابستان معرفی شوند. در نهایت این موتورسیکلت قرار است از طریق فروشگاه آنلاین اینترنتی eBay فروخته شود و پول حاصل از آن برای حمایت از کودکان بیمارستان شرینر هزینه شود.

دوکاتی قصد دارد تا بعد از گذشت دو سال از معرفی Scrambler، مشتریان را به سمت شخصی سازی این موتور سوق دهد که این خود نیز پروژه ای است برای فروش بیشتر.

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین