لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :2 دقيقه

نمایشگاه موتورهای دست ساز

موتورهای دست ساز. موتورهایی که با دست های روغنی و سیاه و گریسی ساخته شده اند! " نمایشگاه موتورهای دست ساز" نمایشگاهی است که با حمایت Revival Cycles در تگزاس آستین آمریکا برگزار می شود. تعداد زیادی از موتور سازهای علاقه مند و خلاق در این نمایشگاه موتورهای دست ساز خود را به معرض نمایش می گذارند. این موتورها شاید روزی به عنوان یک اثر دست ساز بشر در موزه ای نگه داری شوند. اعضای Revival Cycles افراد هنرمند را نیز به این نمایشگاه دعوت می کند چرا که این افراد این موتورها را به عنوان یک اثر هنری می بینند.

وب سایت Revival cycles درباره ی این نمایشگاه نوشته است که : " هنوز هم هستند کسانی که در این دنیایی که کمپانی های زیادی تولید انبوه موتور دارند، با دست موتور می سازند و از این کارشان لذت می برند. این جاست که یک اشتیاق جهانی به ظاهر زیبا ایجاد می شود که این زیبایی تنها توسط دستان انسان ساخته می شود. "

این نمایشگاه همواره مملو از جمعیت است به طوری که در نمایشگاه سال قبل نزدیک به 34 هزار نفر در سه روز از این نمایشگاه دیدن کردند. اگرچه آمار افراد بازدید کننده از نمایشگاه امسال به طور رسمی اعلام نشده است، اما انتظار می رود چیزی بیشتر از حدود تعداد بازدید کنندگان سال قبل باشد. قیمت بلیط ورودی این نمایشگاه 15 دلار است. همچنین بازدید کنندگان در صف انتظار می توانند نمایش Wall of Death را مشاهده کنند. در این نمایشگاه موتورهای مختلف به نمایش در آمده اند. موتورهایی که از نظر عملکرد هیچ مشکلی ندارند و به راحتی می توان از آنها استفاده کرد. حتی در بخشی از نمایشگاه محلی برای انجام حرکات نمایشی و سنجش توانایی های این موتورها درنظر گرفته شده بود.

بدلیل شرکت اکثر تولید کنندگان موتور در این نمایشگاه، Revival قصد دارد تا یک نمایشگاه مربوط به سایر موتورها را درکنار این نمایشگاه برگزار کند و قرار است مسابقه ای بین موتورهای دست ساز و این موتورها برگزار شود تا به جذابیت این نمایشگاه ها افزوده شود. این نمایشگاه در خیابان پنچم مرکز شهر و در فاصله ی 20 دقیقه ای از COTA برگزار می شود. این مکان دسترسی آسانی به رستوارن ها، مراکز خرید و هتل ها دارد.

مطالب گفته شده تنها بخشی از تفریحات این نمایشگاه است. بعد از ورود به این نمایشگاه، می توانید چند روز خودتان را سرگرم کنید. از امکانات تفریحی داخل نمایشگاه می توان به نمایش Oil & Ink Expo ، موتور ساخته شده از چوب Makoto Endo و . . . اشاره کرد.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین