لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

تولید انبوه مک لارن 720S آغاز شد

کمپانی مک لارن وارد مرحله ی جدیدی از تولید خودروهای سوپر اسپرت شده است و این امر با تولید انبوه خودروی 720S میسر شده است. این خودرو نسخه ی بهبود یافته ی 650S است که برای اولین بار در نمایشگاه ژنو از آن رونمایی شد. در خودروی 720S از شاسی کاملا جدید P14 استفاده شده است. این خودرو جایگزین نسخه P1 شده است. با تولید مکلارن 720S ، کمپانی مک لارن بازگشت باشکوهی را به عرصه ی خودروسازان سوپر اسپرت دارد.

Mike Flewitt ، رییس دفتر اجرایی کمپانی مک لارن، درباره تولید خودروی 720S می گوید : " تولید انبوه خودروی مک لارن 720S موفقیت بزرگی برای کمپانی مک لارن در سال جاری است و این اتفاق برای اولین بار بعد از سال 2010 می افتد که کمپانی تصمیم به معرفی مدل جدید با نسل جدید می گیرد. این خودرو برای اولین بار در نمایشگاه ژنو معرفی شد و ما از استقبال به عمل آمده شگفت زده شده بودیم و این امر انگیزه ی ما را برای تولید نسل اول از سری جدید Super را دو چندان کرد. با تولید خودرو های این سری، مرزهای خودروهای سوپر اسپرت در دنیا جابجا خواهند شد. "

کمپانی مک لارن تنها به تولید این سری جدید اکتفا نخواهد کرد بلکه قصد دارد تا 15 مدل جدید دیگر تا سال 2022 معرفی کند. در حالی که سایر رقبا نظیر پورشه و لامبورگینی به دنبال گسترده کردن تولیدات خود با تولید سدان، واگن و شاسی بلند هستند، کمپانی مک لارن به صورت مجزا بر روی تولید خودروهای سوپر اسپرت تمرکز خواهد کرد.

خودروی 720S مجهز به پیشرانه ی تویین توربو V8 است که توانایی تولید 710 اسب بخار قدرت را دارد. طراحی ظاهر این خودرو فوق مدرن و آیرودینامیک آن طوری طراحی شده که حداکثر مقدار نیروی به سمت پایین به آن وارد می شود و در سرعت های بالا نیز کمک فراوانی به عبور نرم و راحت از بین جریان باد می کند. وزن این خودرو 2800 پوند است و می تواند در عرض 2.8 ثانیه از سرعت صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت شتاب بگیرد. حداکثر سرعتی که 720S می تواند به آن دست یابد 212 مایل بر ساعت است.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین