لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :2 دقيقه

رودمستر کلاسیک، محصول جدید شرکت Indian

Indian Motorcycle جزو اولین کمپانی موتور سازی آمریکا است. این شرکت به تازگی مدل جدید موتور Roadmaster Classic را معرفی کرده است. این موتور حس موتورهای Touring قدیمی آمریکایی را به موتورسواران القا می کند و در عین حال به مدرن ترین تجهیزات استفاده شده در موتورهای مسافرتی مجهز است.

برای اینکه ظاهر این موتور شبیه به موتورهای قدیمی و کلاسیک شود به میزان قابل توجهی از چرم اعلا استفاده شده است. برای مثال صندلی ، محفظه ی بارهای این موتور کاملا با چرم پوشانده شده است. محفظه ی بار این موتور به اندازه ای بزرگ و جادار است که می توانید دو کلاه ایمنی در داخل آن قرار دهید. در صورت عدم نیاز به این محفظه به راحتی می توانید آن را از پشت موتور جدا نمایید. از دیگر زیبایی های ظاهر موتور رودمستر کلاسیک می توان به رنگ بدنه آن اشاره کرد. ظاهر این موتور به قدری زیبا و جالب است که در هر خیابان و یا جاده ای که آن را برانید توجه همه را به خودتان جلب خواهید کرد.

برای فراهم کردن راحتی مد نظر موتورسواران این موتور دارای تکنولوژی های روز دنیا است. از تجهیزات و امکانات ایمنی و رفاهی این موتور می توان به سیستم کروز کنترل هوشمند، گرمکن دستگیره ها و صندلی، چراغ های تمام LED، بادگیر شیشه ای جلو با قابلیت تنظیم الکترونیکی، سیستم مشاهده ی باد تایر(TPMS) ، ترمز ABS ، سیستم صوتی 100 واتی و سیستم سرگرمی 7 اینچی Ride Command TM اشاره کرد.

مدیر عامل بخش فروش کمپانی Indian Motorcycle درباره ی این موتور می گوید: " موتورهای سری ایندین رودمستر از زمان معرفی این سری (1950)، همواره نماد راحتی برای موتورسواران بوده است. معرفی مدل جدید رودمستر کلاسیک که دارای پوشش چرمی است، تجربه ای جدید برای موتورسواران به حساب می آید. رودمستر کلاسیک یک موتور بسیار زیبا است که موتورسواران در انتظار آن بودند. "

از پیشرانه ی 1811 سی سی در این موتور استفاده شده است که توانایی تولید حداکثر 161.6 نیوتن متر گشتاور را  دارد. از یک جعبه دنده ی 6 سرعته برای تعویض راحت تر دنده در کنار این پیشرانه استفاده شده است. سیستم تعلیق این موتور شامل مفصل تلسکوپی در جلو و یک ضربه گیر بادی قابل تنظیم در عقب است. این سیستم تعلیق تمامی ضربه های وارد شده به موتور را خنثی می کند و به همین دلیل این موتور به نرم بودن معروف است.

سیستم ترمز این موتور نیز شامل دو دیسک 300 میلی متری دارای 4 پیستون کالیپر در جلو و یک دیسک 300 میلی متری دارای 2 پیستون کالیپر در عقب است. البته استفاده از سیستم ABS باعث شده است تا سیستم ترمز این موتور به بهترین شکل ممکن عمل کند. این موتورسیکلت دارای وزن خالص406 کیلوگرم است.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین