لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

شخصی سازی نیسان میکرا

کمپانی نیسان که به تازگی مدل Micra را معرفی کرده از نسخه جدید و سفارشی این خودرو رونمایی کرده است. نسخه ای که به صورت تولید محدود و تنها در تیراژ 3000 دستگاه ساخته خواهد شد. البته این 3000 دستگاه تنها برای بازار اروپا درنظر گرفته شده است. از ویژگی های اصلی ظاهر این خودرو وجود خطوط نارنجی رنگ در بدنه و رینگ های آن است. کمپانی نیسان تنها دو رنگ برای بدنه ی این خودرو در نظر گرفته است که تکمیل کننده ی خطوط نارنجی رنگ است. این دو رنگ عبارتند از : طوسی Gunmetal و سیاه Enigma. بنابر اعلام کمپانی نیسان خطوط نارنجی رنگ توسط افراد ماهر و بدون استفاده از دستگاه های رنگ کردن بر روی بدنه قرار گرفته اند.

از این جهت این خودرو شبیه به خودرو های Clio و  Zoe تولید شده توسط کمپانی رنو بنظر می رسد. اگرچه کمپانی نیسان به خطوط نارنجی رنگ موجود در بدنه ی این خودرو بیش از سایر بخش های آن توجه دارد، اما طراحی داخلی این خودرو نیز به قدری خوب  است که نباید آن را فراموش کنیم. در داخل کابین از سیستم Bose Personal Edition استفاده شده است . این سیستم شامل یک صفحه نمایش Nissan Connect ، رادیو دیجیتالی DAB و سیستم صوتی Bose است. این سیستم صوتی تنها در این 3000 نسخه مورد استفاده قرار گرفته است.

معاون مدیر عامل تجهیزات صوتی آمریکا درباره ی سیستم صوتی بکار رفته در نیسان Micra می گوید : " ما سیستم صوتی Bose را طراحی و مهندسی کردیم تا سرنشینان خودرو از کیفیت صدای آن لذت ببرند. در این سیستم تنها از 6 اسپیکر با بازده بالا استفاده شده است و این سیستم به مدرن ترین تکنولوژی پردازش سیگنال مجهز است. این سیستم دارای تنظیمات مختلف بوده که رانندگان می توانند آن را به صورت شخصی تنظیم نمایند و از امکانات این سیستم لذت ببرند."

دو نوع پیشرانه برای این خودرو در نظر گرفته شده است که عبارتند از : پیشرانه ی دیزلی 1.5 لیتری با قدرت تولیدی 90 اسب بخار و پیشرانه ی 0.9 لیتری با قدرت تولیدی 90 اسب بخار و مجهز به توربو Three-Pot.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین