لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

مفهموی های جدید پینین فارینا

کمپانی Pininfarina در نمایشگاه ژنو از دو خودروی مفهموی خود با نام های H600 و Fittipaldi EF7 Vision Gran Tourismo رونمایی کرد. H600 اولین خودرویی است که با همکاری کمپانی پینین فارینا و گروه Hybrid Kinetic چین مطالعاتی در راستای نحوه ی طراحی و تولید آن صورت گرفته است. این خودرو در کلاس خودروهای لوکس قرار خواهد گرفت که ظاهری فوق العاده زیبا نیز دارد. برای لوکس تر جلوه دادن داخل کابین از چرم طبیعی و روکش چوبی در صندلی ها و کف کابین استفاده شده است و علاوه بر آن یک ساعت نیز در مرکز داشبورد قرار داده شده است.

قدرت H600 توسط سیستم قدرت هیبریدی که شامل باتری و موتور الکتریکی است تامین می شود. این سیستم قدرت توسط گروه Hybrid Kinetic طراحی شده است. سیستم قدرت این خودرو در مجموع 804 اسب بخار قدرت تولید می کند. H600 می تواند با یک بار شارژ تا 1000 کیلومتر مسافت را طی نماید. سیستم دیفرانسیل این خودرو از نوع چهار چرخ است. H600 با استفاده از سیستم قدرت هیبریدی خود می تواند در عرض 2.9 ثانیه ازسرعت صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت شتاب بگیرد.

کمپانی پینین فارینا قصد دارد تا علاوه بر H600 Concept  از خودروی Fittipaldi EF7 Vision Gran Tourismo Concept نیز رونمایی کند. این خودرو دارای بدنه ی از جنس فیبرکربنی است. پیشرانه ی استفاده شده در این خودرو از نوع 4.8 لیتری V8 است که توانایی تولید 600 اسب بخار قدرت را دارد. این خودرو دارای یک جعبه دنده 6سرعته است. طراحی این خودرو توسط  Indy 500 Champion Emerson Fittipaldi صورت گرفته است.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین