لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

رنو کپچر در ژنو رونمایی می شود

کمپانی رنو قصد دارد تا در نمایشگاه ژنو از مدل جدید خودروی رنو کپچر رونمایی کند. تغییرات اساسی در ظاهر و داخل کابین این خودرو ایجاد شده است و تجهیزات و امکانات جدیدی به آن اضافه شده است. 215670 دستگاه از این خودرو در سال 2016 به فروش رسید و با این رقم پرفروش ترین کراس اوور کلاس B در اروپا شناخته می شود. با تغییرات ایجاد شده ، کمپانی رنو قصد دارد تا این عنوان را در سال 2017 نیز حفظ کند.

در رنو کپچر جدید آپشن‌ های خاص و جدید درنظر گرفته شده است. برای مثال دو رنگ بدنه ی جدید اضافه شده است که عبارتند از : Desert Orange و Ocean Blue . البته رنگ مخصوص Mercury Silver برای سقف این خودرو نیز در نظر گرفته شده است. مشتریان این خودرو می توانند از بین 36 ترکیب رنگ موجود، ترکیب مد نظر خود را انتخاب نمایند. رنو برای داخل کابین از 7 رنگ متنوع شامل سفید عاجی، آبی، کاراملی، قرمز، کروم، اطلسی و کروم دودی استفاده کرده است. همچنین برای بدنه خودرو از 5 رنگ شامل عاجی، آبی، نسکافه‌ ای‌، قرمز و نارنجی استفاده کرده است.

در این خودرو همانند دیگر محصولات جدید رنو رنو از چراغ های اصلی تمام LED از نوع “Pure Vision” استفاده شده است. این تکنولوژی علاوه بر زیبایی بخشیدن به ظاهر خودرو باعث فراهم کردن ایمنی بیشتر می شود و بازده بالایی نیز دارد. چراغ های عقب نیز به همین تکنولوژی مچهز هستند.

سه نوع رینگ برای این کراس اوور در نظر گرفته شده است که عبارتند از : یک رینگ 16 اینچی که برای سفرهای ماجراجویانه مناسب است و دو نوع رینگ 17 اینچی که برای راحتی بیشتر می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. رنو کپچر دارای تیپ بندی های مختلفی است که فول ترین آن دارای سقف پانوراما است.

در بازار ایران نیز رنو کپچر توسط شرکت ایران خودرو عرضه می شود. خودرویی که از استقبال نه چندان خوبی نسبت به دیگر رقبا برخور دار بود. قیمت رنو کپچر بیش از 100 میلیون تومان است. در حالی برخی از رقبای چینی با امکانات و پیشرانه ی قوی تر قیمت زیر 100 میلیون تومان دارند.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین