لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :2 دقيقه

برترین پیکاپ سال را بشناسید

کمپانی نیسان از مدل جدید پیک آپ های Titan و Titan XD King Cab در نمایشکاه شیکاگو رونمایی کرد. مدل 2017 پیک آپ Titan King Cab ظرفیت حمل 6 نفر سرنشین را دارد. البته داخل کابین امکان حذف صندلی های عقب را دارد که بدین ترتیب فضای بیشتری برای حمل بار ایجاد می شود.

معاون مدیر عامل کمپانی نیسان در شمال آمریکا درباره ی معرفی این پیک آپ می گوید : " معرفی King Cab آخرین قدم ما در سفری بود که از سال 2015 با معرفی Titan XD آغاز کرده بودیم. Titan XD با گذشت نزدیک به دو سال از زمان معرفی اش جای خود را در بین کامیونت های سنگین و نیم تنی پیدا کرده است و امسال با معرفی این پیک آپ، در تمامی رده های موجود کامیونت حرفی برای گفتن داریم." Titan King Cab دارای ضمانت 5 ساله یا به عبارتی 100 هزار مایلی است که این امر نشان از کیفیت بالای این آن است و رقابت با این پیک آپ را برای سایر پیک آپ های موجود در این کلاس سخت نموده است.

Titan King Cab جدید قرار است دارای دو نوع دیفرانسیل " 4 x 4 " و " 4 x2 " باشد. همچنین این پیکاپ در سه تیپ تولید خواهد شد که عبارتند از : S ، SV و  PRO-4X. تمامی این نسخه ها به صورت پایه به پیشرانه ی 5.6 لیتری Endurance  V8 با قدرت تولیدی 390 اسب بخار به همراه جعبه دنده ی 7 سرعته ی اتوماتیک مجهز خواهند بود. این پیکاپ قدرت حمل 1640 پوند بار را دارد و 9420 پوند را نیز می تواند به عنوان یدک بکشد.

Titan XD King Cab نیز همانند King Cab دارای سه تیپ است. دو نوع سیستم قدرت برای این پیکاپ در نظر گرفته شده است: یک گزینه، سیستم قدرت استفاده شده در King Cab و گزینه ی دیگر ، پیشرانه ی 5.0 لیتری توربو از نوع دیزلی با قدرت تولیدی 310 اسب بخار و گشتاور تولیدی 555 پوند فوت به همراه جعبه دنده ی 6 سرعته ی اتوماتیک است.

 مدل 2017  پیکاپ Titan King Cab از طرف مجله ی Truck Trend عنوان " برترین پیکاپ سال 2017 " را دریافت کرده است. این عنوان دارای ارزش فراوانی است چرا که افراد ماهر تمامی پیکاپ های سال 2017 را به دقت بررسی کرده اند و در نهایت به این نتیجه رسیده اند. علاوه بر این عنوان ، این پیکاپ عناوین دیگری نظیر " برترین پیکاپ تگزاس " ، " برترین خودروی آفرود " و . . . را دریافت کرده است.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین