لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

TRK 502 خوش سفر بنلی

شرکت بنلی به عنوان یکی از قدیمی ترین تولید کننده های موتورسیکلت در دنیا شناخته می شود. این شرکت باسابقه محصول جدید را معرفی کرده است. موتورسیکلت جدید TRK 502 ‌با وجود طراحی خاص خود که به یک موتور ماجراجو شبیه است، در کلاس موتورهای Touring قرار دارد و سفرهای مسیر طولانی را برای شما دلنشین می کند. این موتور این قابلیت را دارد که هر روز یک ماجراجویی برای شما ایجاد کند و شما با آن می توانید دنیای جدیدی را کشف کنید.

مدل جدید این موتور هم همانند مدل های قبلی بر پایه ی فریم Benelli Steel Trellis ساخته شده است. در این موتور از پیشرانه‌ ی 2 سیلندر به حجم 500 سی سی استفاده شده است. این پیشرانه قادر به تولید حداکثر 48 اسب بخار قدرت در 8500 دور بر دقیقه و حداکثر 45 نیوتن متر گشتاور در 4500 دور بر دقیقه است. این پیشرانه به یک جعبه دنده ی 6 سرعته مجهز شده است. باک سوخت 20 لیتری، وزن خالص 210 کیلوگرمی، و چراغ اصلی (جلو) از جمله ویژگی های این موتور است که شما را حیرت زده خواهد کرد. سیستم تعلیق این موتور به گونه ای طراحی شده است که بیشترین راحتی را برای موتورسواران فراهم می کند.

طراحی تمامی بخش های این موتور با هدف ایجاد راحتی و افزایش آسایش حداکثری برای موتورسواران بوده است. برای مثال محافظ های دست به گونه ای طراحی شده اند که در همه ی شرایط آب و هوایی از دست های موتورسواران محافظت کند. TRK 502 دارای طول 2180 میلیمتر، عرض 912 میلیمتر، ارتفاع 1465 میلیمتر و فاصله بین محور 1535 میلیمتر است.

پایداری، ایمنی و دقت از جمله ویژگی های کلیدی موتور جدید Benelli TRK 502 است. سیستم ترمز این موتور کاملا این ویژگی ها را دارد و دلیل آن استفاده از دو دیسک ترمز 320 میلی متری به همراه Caliper شناور دو پیستونی در جلو و یک دیسک ترمز 260 میلی متری در عقب است. چرخ های این موتور 17 اینچی درنظر گرفته شده و از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است. از تایرهای Pirelli در این موتور استفاده شده است تا پکیج مناسبی را در این موتور در کنار هم قرار بگیرد.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین