لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :2 دقيقه

ب ام و G310GS کوه نورد شهری

سعی کنید هیجان را در زندگی خود ایجاد کنید و از هر روز خود یک خاطره ی خوب به جای بگذارید اگر می خواهید هر روز یک ماجراجویی را تجربه کنید پیشنهاد ما استفاده از موتور G310GS است. این موتور به گونه ای طراحی شده است که تمام نیازهای شما به یک وسیله ی نقیله را برطرف می کند. با این موتور می توانید به سرکارتان بروید و برگردید و یا آخر هفته ها به سفر کوهستانی بروید. موتورسیکلت جدید ب ام و  در تمامی شرایط به کمک شما می آید و شما به این اتفاقات به دید یک ماجراجویی باید نگاه کنید.

این موتور مستحکم و با قدرت است و در رنگ های مختلفی نیز وجود دارد. طراحی خاص این موتور و استفاده از یک ویند اسکرین بلند و ارگونومیک بودن این موتور همه دلایلی بر لذت بردن از سواری این موتور است. با توجه به تنوع رنگ این موتور و طراحی و استفاده از قطعات با کیفیت بالا باعث می شود تا همه ی نگاه ها به این موتور باشد!

محل قرار گیری صندلی در G310GS بسیار مناسب است به طوری که در حین رانندگی هیچ فشار و استرسی به موتورسوار وارد نمی شود. همچنین دستگیره ها و سایر قطعات به گونه در موتور قرار گرفته اند که دسترسی به آنها برای موتورسواران بلند قد و کوتاه قد کاملا راحت است. جعبه دنده مورد استفاده در G310GS از نوع 6سرعته اتوماتیک است. میانگین مصرف سوخت 3.3لیتر در هر 100کیلومتر و حجم مخزن سوخت نیز 11لیتر است.

این موتور به یک پیشرانه ی تک سیلندر مجهز است و دارای حداکثر سرعت 143 کیلومتر در ساعت است. مرکز ثقل این موتور در ارتفاع بسیار پایینی که به سمت جلو مایل است قرار دارد و این امر به موتورسوار این امکان را می دهد تا در سر پیچ ها عقب موتور را با آزادی بیشتری بچرخاند. BMW G30GS نه تنها ظاهر زیبایی دارد بلکه درون آن نیز به خوبی طراحی شده است و با توجه با سیستم احتراق عالی و با بازده بالا، این موتور بر اساس استانداردهای سخت گیرانه ی یورو 4 کار می کند. پیشرانه ی کم مصرف این موتور با حجم 313 سی سی توانایی تولید 34 اسب بخار قدرت در دور موتور 9500 دور بر دقیقه و حداکثر گشتاور 28 نیوتن متر در 7500 دور بر دقیقه را دارد. اگر بخواهیم یک جمله در مورد این موتور بگوییم ، باید گفت که این موتور تلفیقی از کیفیت ، راحتی و چابکی است.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین