لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :3 دقيقه

شرایط فروش فوری ایران خودرو اعلام شد

 

بالاخره و پس از مدت‌ها انتظار شرایط فروش فوری ایران خودرو اعلام شده است و علاقمندان می‌توانند با قیمت‌های جدید یکی از چهار محصول ارائه شده توسط ایران خودرو را با تحویل ۱۵ روزه خریداری کنند. پژو پارس اتوماتیک، تندر وانت، وانت آریسان و همینطور دانگ فنگ S30 که محصول جدید ایران خودرو است در این دوره شرایط فروش فوری ایران خودرو به فروش می‌رسند.

 

 

همانطور که گفتیم شرایط فروش فوری ایران خودرو قیمت خودروها افزایش یافته است. پژو پارس اتوماتیک که بهار امسال حدودا ۵۰ میلیون تومان به فروش می‌رسید، با قیمت ۸۳ میلیون تومانی عرضه خواهد شد. آنطور که به نظر می‌رسد بزودی با آزادسازی قیمت خودرو که در پژو ۲۰۷ صندوق‌دار نیز مشاهده شده بود، قیمت کلیه خودروها در هفته‌های پیش رو افزایش خواهد داشت. پیشتر اعلام شده بود که رییس جمهور حسن روحانی با افزایش قیمت خودرو مخالفت کرده است که البته این خبر تکذیب شد.

دانگ فنگ S30 محصول جدید ایران خودرو با قیمت ۱۴۱ میلیون تومانی به فروش خواهد رسید این قیمت‌گذاری عجیب در حالی است که دانگ فنگ H30 کراس که در واقع نسخه کراس‌اوور همیمن خودرو است در بازار قیمتی بین ۸۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان دارد و دانگ فنگ S30 که تنها تفاوتش با دانگ فنگ H30 در داشتن صندوق و سدان بودن است ۴۰ تا ۶۰ میلیون تومان گران‌تر شده است.

 

ایران خودرو

 

 

ایران خودرو

 

پیش از ایران خودرو اعلام کرده بود که به دلیل مشکلاتی در تامین قطعات خودروهای خود امکان تحویل برخی محصولات خود را ندارد و حالا در این شرایط تحویل ۱۵ روزه خودرو کمی شک‌برانگیز و تعجب‌آور است.

در جدیدترین شرایط فروش فوری ایران خودرو، وانت آریسان با قیمت ۳۶ میلیون تومان به فروش می‌رسد و تند وانت ۷۷ میلیون تومان قیمت دارد. وانت آریسان از موتور پیکان و ظاهر پژو ۴۰۵ و پژو پارس استفاده می‌کند و بعید است ایران‌خودرو در تامین قطعات و تولید آن مشکلی داشته باشد. تندر وانت شرایط متفاوتی دارد و با توجه به توقف تولید محصولات مونتاژی شرکت رنو، احتمالا این اخرین سری از وانت‌های تندر است که به فروش می‌رسد.

نام خودرو

قیمت در فروش فوری

وانت آریسان

۳۶ میلیون تومان

تندر وانت

۷۷ میلیون تومان

پژو پارس اتوماتیک

۸۳ میلیون تومان

دانگ فنگ S30

۱۴۱ میلیون تومان

 

ایران خودرو

 

 

بر اساس بخشنامه ارائه شده از سوی ایران خودرو تنها مشتریان حقیقی می‌توانند در این طرح فروش ثبت‌نام کنند و ثبت‌نام هم صرفا به صورت اینترنتی و آنلاین انجام می‌پذیرد. هر نوع تغییر قیمت پیش از صدور فاکتور لحاظ خواهد شد و بر عهده مشتری خواهد بود. در زمان ثبت‌نام انتخاب نمایندگی ممکن نیست و پس از ثبت‌نام مهلتی ۵ روزه به مشتریان داده خواهد شد تا کد نمایندگی را انتخاب کنند. در غیر این صورت ایران‌خودرو بر اساس آدرس محل سکونت مشتریان خود یک کد نمایندگی تعیین خواهد کرد. دانگ‌فنگ S30، تندر وانت و وانت آریسان تنها با رنگ سفید به فروش می‌رسند اما پژو پارس LX سال اتوماتیک با رنگ‌های مشکی، خاکستری و سفید به فروش می‌رسد.

 

ایران خودرو

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین